Нардепы приняли закон о таможенном тарифе: что при этом изменится

Нардепы приняли закон о таможенном тарифе: что при этом изменится
19352 ПЕРЕГЛЯДІВ

Верховная рада одобрила новый закон о таможенном тарифе. За соответствующий законопроект №3228 во втором чтении проголосовали 290 парламентариев.

Об этом сообщает РБК-Украина.

Так, глава комитета по вопросам финансов Данил Гетманцев в комментарии нашему агентству рассказал, что перед голосованием за закон народные депутаты собрались возле президиума Рады, чтобы определиться, поддерживать ли этот законопроект за основу и в целом.

"У одной из фракций были опасения, что... увеличиваются определенные ставки. Мы объясняли коллегам, что никакого увеличения ставок не происходит... Действительно, там (в законе - ред.) появляется новый код", - рассказал парламентарий.

По его словам, этот код вводится со ставкой "ноль".

"Например, если мы говорим о рыбной продукции, то это экзотические товары и экзотическая рыба. Но этот новый код вводится со ставкой "ноль". Здесь проблемы нет. Мы продискутировали это в зале", - заверил глава комитета.

Парламентарий отметил, что данный закон традиционно рассматривается в ВР за основу и в целом, поскольку ставки вообще не пересматриваются.

"Сами тарифы не пересматриваются. Меняются только коды товаров и описание этих товаров, в соответствии с гармонизированной системы учета товаров, которая действует во всем мире", - заверил Гетманцев.

По его словам, таможенный тариф, который действует по состоянию на сейчас в Украине, приведен к гармонизированной системе в редакции 2012 года, а законопроект "О таможенном тарифе" приводит этот тариф в соответствие с редакцией 2017 года.

"То есть, та система уже старая. Кроме того, существуют определенные несоответствия, если завозится товар по одному коду из иностранного государства, а у нас другой код - тогда могут быть определенные несоответствия", - пояснил нардеп.

Напомним, в конце ноября 2019 году в парламенте появился текст законопроекта правительства Алексея Гончарука №2482 "О таможенном тарифе Украины".

Как писалось ранее, в начале марта после назначения Кабмина под председательством Дениса Шмыгаля этот законопроект сняли с рассмотрения парламента.

Теги: Нардепы ,Верховная Рада,Данил Гетманцев, Денис Шмыгаль,парламент,таможня,приоритет орг
Автор: Prioritet

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео