Схематози ДПС часів Верланова: «Із бюджету України було вкрадено 40 млрд. грн» - Юлія Тимошенко. Результати розслідування ТСК

Схематози ДПС часів Верланова: «Із бюджету України було вкрадено 40 млрд. грн» - Юлія Тимошенко. Результати розслідування ТСК
16657 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно ми писали про те, що колишній керівник ДПС Сергій Верланов за наказом теперішнього очільника цієї структури Любченко має займатись реформами в податковій. Та з приходом на місце праці Верланова до роботи не допустили, а сам Любченко на дзвінки «ЕКСа» не відповідав. У зв’язку з цим можливий «геній» скруток ПДВ змушений був відбувати свій робочий день у дворику Податкової служби.

Вчора у Верховній Раді відбулось засідання Тимчасової слідчої комісій по справі «податківців-скрутчиків-конвертаторів». «За результатами роботи експертної групи з інформаційними базами Податкової Тимчасова слідча комісія Верховної Ради передала до СБУ та ДБР виявлені докази із «ланцюжками» від ініціаторів, «скрутчиків» через «прокладки» до кінцевих беніфіціарівЦе сотні підпрємствІ це лише «чисті скрутки». На загальну суму лише за два квартали більш ніж на 14 млрдгрн» - повідомив Ігор Уманський.

В свою чергу Юлія Володимирівна Тимошенко зазначила, що злочинним угрупуванням в податковій і митній службі щомісяця з бюджету могли красти 5-10 млрд. грн. Вона підкреслила, що ці суми значно більші ніж зараз Україна намагається запозичити у МВФ. Дальше пряма мова:

Та наразі, незважаючи на всі факти, головні організатори всього цього корупційного шабашу продовжують працювати в ДПС, не важливо - в штаті або поза штатом. Дуже цікава в нас держава, а головне правоохоронці: звідусіль лунають прізвища Верланова і його напарниці Долозіної, що уже закріплено фактами – а реакції немає. В європейських країнах вже б давно цих людей взяли під варту для унеможливлення бажання сховатись від правосуддя, а в нас… а в нас вони ходять на роботу й надалі!

До речі, щодо Ірини Долозіної – а не пора вже Олексію Любченко її звільнити?... Чи можливо вона йому корисна в роботі? Адже в неї за плечима колосальний стаж… нанесення ущербу державі!

Додаємо документи з розслідування ТСК:

politica.com.ua

Теги: ДПС ,Сергій Верланов,Любченко Олексій,Любченко ДПС,Ірина Долозіна,Ірина Долозіна ДПС,бюджет,Юлія Тимошенко,ТСК, ПДВ,схеми з ПДВ ,скрутка ПДВ
Автор: Vse.Media

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео