«Схематоз 130 + 130 млн.грн». Частина 2: Скільки «наварила» Таїсія Олійник і КО на незаконно проведеному тендері «Укрзалізниці» із прогнозованими переможцями?

«Схематоз 130 + 130 млн.грн». Частина 2: Скільки «наварила» Таїсія Олійник і КО  на незаконно проведеному тендері «Укрзалізниці» із прогнозованими переможцями?
20934 ПЕРЕГЛЯДІВ

11 травня ми опублікували дані нашого журналістського розслідування під назвою ««Схематоз 130 + 130 млн.грн»: Таисия Олейник, руководитель Департамента планирования и ожидания цен в сфере закупок УЗ решила подзаработать на госбюджете. Тендерный комитет в теме». Дані цього розслідування стосувались двох тендерів по 130 млн.грн, які були ініційовані  Департаментом планування та очікування цін в сфері закупівель УЗ, який очолює Таїсія Олійник.

Замовником же виступила ФІЛІЯ "ЦЕНТРУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИРОБНИЦТВА" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ", де за тендери відповідальний цікавий персонаж Юрій Шиганов. Пан Юрій відомий тим, що засвітився у гучному розслідуванні розкрадань в «Укроборонпромі» на суму 250 млн. грн., де проводив фіктивні конкурси між пов’язаними фірмами, що поставляли контрабанду продукцію за завищеними цінами на підприємства концерну.

Ну що ж тендер відбувся, і напевне потрібно «привітати» Таїсію Олійник і всіх учасників цього «вистражданого» схематозу. До речі – результати двох тендерів цілком збіглися з нашими прогнозами: один виграло ТОВ "КОРНЕТ ХОЛДИНГ" із пропозицією 117 млн. грн, а інший –  ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХІЛЛ КОРПОРЕЙШН - ЮКРЕЙН" із 117 млн 021 тис 594 грн. Чому ми так вважали і, до слова вказували «…Тендерный комитет в теме», а тому що участь в аукціоні хотіли прийняти 7 компаній – 5 з яких по сумнівних причинах усунули від торгів. А дві допущені (вищевказані які й перемогли) з порушеннями норм ДСТУ – взяли участь у торгах. Та що найголовніше – дані торги проведені тендерним комітетом УЗ – проведено незаконно! А точніше їх взагалі не мали права проводити, адже 25 травня  ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  міста КИЄВА, в обличчі Судді Гулевець О.В. виніс Ухвалу згідно якої  Акціонерному товариству "Українська залізниця" в особі філії "Центр забезпечення виробництва" Акціонерного товариства "Українська залізниця" було ЗАБОРОНЕНО  вчиняти дії та приймати рішення, спрямовані на продовження процедур закупівель, оголошених в електронній системі Рrozorro за ідентифікаторами UА-2019-12-19-000033 та UА-2019-12-19-000033-b.

Попри доволі зрозумілу сумнівність цих закупівель (в розслідуванні ми вказували – потреби в закупівлі не було, адже на складах УЗ товарів даної групи вдосталь, та й ціна падає) – Таїсія Олійник все ж активно пролобіювала ці торги. Також попри рішення Суду – торги 28 травня все ж відбулись по завідомо «відомих» переможцях. А 2 червня були опубліковані повідомлення про намір укласти договір із цими переможцями.

Фактів про явні порушення і також про заборону торгів точно не мало. А тому правоохоронні органи за всіма параметрами вже давно мають розпочати активне розслідування в яких головними «героями» є Таїсія Олійник і Юрій Шиганов разом із тендерним комітетом. Чекаємо дій! А якщо ні, то потрібно буде визнати, що правоохоронців в Україні НЕМАЄ!

Ну і ми ще раз хочемо привітати Таїсію Олійник із «вистражданим» схематозом! Цікаво, а скільки, можливо, вона на цьому «наварила»?

Напевне стільки, що й на роботу можна вже не з’являтись… До речі, те що вона останнім часом ігнорує місце праці встановили наші колеги-журналісти із «Стоп Корупції», яких також зацікавили тендерні махінації УЗ – частково і цей переможний «слалом» пані Олійник і Шиганова. Долучаємо відео сюжет їхнього розслідування, який тільки підтверджує наші опубліковані раніше дані.

Що ж – а яким буде фінал цього схематозу? Запевняємо – точно не на користь високопосадовців УЗ – це ми прослідкуємо!

Далі буде…  

Автор: Ігор Думка      

Теги: Таисия Олейник,УЗ ,тендер,Укрзализныця,Торум,Мироил,Корнет Холдинг,Хил-Корпорейшн,Тендерный комитет УЗ,Таїсія Олійник,Таїсія Олійник УЗ,Юрій Шиганов,Юрій Шиганов УЗ,тендер УЗ,корупція укрзалізниця
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео