Смягчение карантина с 10 июня: что позволят и в каких областях

Смягчение карантина с 10 июня: что позволят и в каких областях
19140 ПЕРЕГЛЯДІВ

Согласно плану выхода из карантина, в Украине со среды, 10 июня, начинается новый этап смягчения ограничений в связи с пандемией коронавируса. Однако, это произойдет только в тех областях, где позволяет эпидемиологическая ситуация.

"Апостроф" собрал информацию о ближайших перспективах ослабления карантинных ограничений и ситуации с заболеванием коронавирусной инфекцией.

Что будет разрешено

Как сообщил министр здравоохранения Украины Максим Степанов, с 10 июня в Украине вводятся следующие смягчения:

возобновляют работу базы отдыха и санаториев, за исключением детских лагерей;

будет разрешено проведение массовых культурно-художественных мероприятий с ограничением не больше одного человека на 5 квадратных метров.

Стоит отметить, что в Украине действует адаптивный карантин и только те регионы, которые соответствуют санитарно-эпидемиологическим показателям относительно инфицирования коронавирусом, могут переходить на следующий этап ослаблений.

Какие области не готовы к ослаблению

По состоянию на понедельник, 8 июня, десять регионов Украины не готовы к ослаблению карантинных мероприятий, из-за несоответствия критериям Минздрава.

В частности пока не смогут этого сделать город Киев (инцидентность 15,06), Волынская область (инцидентность 14,26), Житомирская область (инцидентность 12,84), Закарпатская область (инцидентность 14,36), Львовская область (инцидентность 18,40), Ровенская область (инцидентность 26,11), Черновицкая область (инцидентность 35,62), Черниговская область (инцидентность 12,32).

Кроме того, не готовы к смягчению карантина временно оккупированные АР Крым и город Севастополь - из-за отсутствия данных.

Где могут ужесточить карантин

Тем временем в Украине эпидемия коронавируса не прекращается, количество инфицированных не уменьшается. За минувшие сутки зафиксировано 463 новых случая.

В частности, в Киеве увеличилось количество инфицированных. За минувшие сутки заболели 72 человека, среди них 6 медиков. На сегодня в столице уже 3 490 подтвержденных случаев заболевания COVID-19.

В течение нескольких дней столичные власти будут отслеживать динамику заболеваемости и принимать решение относительно ужесточения карантинных мер.

По словам министра здравоохранения Максима Степанова, жесткие меры могут ввести также в некоторых областях. Решение по этому вопросу будут принимать исходя из эпидемиологической ситуации.

Теги: карантин,пандемия,Максим Степанов,Эпидемия коронавируса,COVID-19,приоритет орг
Автор: Prioritet

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео