Сторожинецький районний суд на Буковині - приклад європейського доступу громадян до правосуддя

Сторожинецький районний суд на Буковині - приклад європейського доступу громадян до правосуддя
20802 ПЕРЕГЛЯДІВ

Відкрито нове приміщення Сторожинецького районного суду в Чернівецькій області.

Про це голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк повідомив у коментарі журналістам "Українських новин".

За словами голови Державної судової адміністрації України Зеновія Холоднюка, бюджетні призначення на ремонт судів почали виділялися лише кілька років тому.

"До 2014 року у нас були практично відсутні капітальні видатки, і неможливо було проводити ремонти чи розпочинати нові будівництва. Що стосується бюджетних призначень 2014-2019 років, то незважаючи на всі проблеми в державі, у нас були видатки розвитку, і ми щорічно збільшували кількість об’єктів, які підлягали і реконструкції, і капітальним ремонтам. Лише за останні 5 років, попри постійну проблему нестачі коштів для задоволення всіх потреб судової влади, ми повністю реконструювали майже 100 будівель, ще понад 700 будівель вдалося оновити. Це дозволяє наближати інфраструктуру судів до європейських стандартів. Будівля Сторожинецього районного суду Чернівецької області наразі одне із тих приміщень судів, які вдалося побудувати "з нуля" у незалежній Україні та ввести в експлуатацію вже у І-му кварталі 2020 року", - сказав Холоднюк.

Голова ДСА України зазначив, що під час зведення будівлі Сторожинецького суду використовувались сучасні технології будівництва, і вона повністю відповідає європейським стандартам доступу до правосуддя:

"Відтепер всі судді забезпечені окремими кабінетами, у залах засідань зручно розташовуються секретарі судового засідання, учасники судового процесу та вільні слухачі. Передбачено окремий в’їзд для конвойних автомобілів на територію суду, спеціальне приміщення для підсудних. Забезпечено всі необхідні заходи безпеки".

Будівництво Сторожинецького районного суду Чернівецької області почалося у 2017 році і було повністю завершено за 2,5 роки, а загальна вартість робіт становить 48 млн грн. Відтепер для учасників судового процесу та відвідувачів створені комфортні умови, а судді та працівники апарату суду забезпечені належними умовами роботи.

Відтак, для зручності перебування громадян у приміщенні суду встановлені мультимедійні монітори для максимальної інформативності про роботу суду, поруч із залами судових засідань облаштовані зручні місця для очікування, а система припливно-витяжної вентиляції з рекуперацією тепла забезпечує комфортну температуру в приміщеннях. Для маломобільних груп населення доступ до правосуддя забезпечено за рахунок зручних пандусів, ліфту, інформаційних табличок із надписами шрифтом Брайля.

Для підсудних у залах судових засідань встановили загородження із спеціального захисного скла, що відповідає європейським стандартам відправлення правосуддя. Як зазначили в Державній судовій адміністрації України, раніше суд знаходився в приміщенні, де розміщувалися й інші державні установи, бракувало залів судових засідань, а судді були вимушені чекати в черзі на вільний судовий зал, аби провести судове засідання.

У новій будівлі суду чотири зали судових засідань обладнано новітньою технікою, встановлені засоби фіксування судового засідання в режимі аудіо- та відеозапису і відеоконференцзв’язку. Це дозволяє здійснювати фіксацію судових засідань та проводити їх у дистанційному режимі. Крім того, для відвідувачів суду облаштовано вестибюль, гардеробну, є кімната із камерами схову, канцелярія суду, кімната для ознайомлення з матеріалами справи, оздоблено окремі кімнати для адвокатів, прокурорів, свідків.

На Буковині почав роботу суд, будівлю якого було зведено «з нуля»
На Буковині почав роботу суд, будівлю якого було зведено «з нуля»
На Буковині почав роботу суд, будівлю якого було зведено «з нуля»
На Буковині почав роботу суд, будівлю якого було зведено «з нуля»
На Буковині почав роботу суд, будівлю якого було зведено «з нуля»
На Буковині почав роботу суд, будівлю якого було зведено «з нуля»
Теги: Сторожинецький районний суд,Зеновій Холоднюк,Сторожинецький районний суд на Буковині,Сторожинецький районний суд Чернівецької області
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео