«Вигнали з реанімації на вулицю» - ось такий смертельний «вирок» винесли лікарі відомому волонтеру Віталію Паничу?!...

«Вигнали з реанімації на вулицю» - ось такий смертельний «вирок» винесли лікарі відомому волонтеру Віталію Паничу?!...
16945 ПЕРЕГЛЯДІВ

Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води…
В годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди.

 

Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов’їну.

 

Між братніх народів, мов садом рясним,
сіяє вона над віками…
Любіть Україну всім серцем своїм
і всіми своїми ділами.

 

Для нас вона в світі єдина, одна
в просторів солодкому чарі…
Вона у зірках, і у вербах вона,
і в кожному серця ударі,

 

у квітці, в пташині, в електровогнях,
у пісні у кожній, у думі,
в дитячий усмішці, в дівочих очах
і в стягів багряному шумі…

 

Як та купина, що горить — не згора,
живе у стежках, у дібровах,
у зойках гудків, і у хвилях Дніпра,
і в хмарах отих пурпурових,

 

в грому канонад, що розвіяли в прах
чужинців в зелених мундирах,
в багнетах, що в тьмі пробивали нам шлях
до весен і світлих, і щирих.

 

Юначе! Хай буде для неї твій сміх,
і сльози, і все до загину…
Не можна любити народів других,
коли ти не любиш Вкраїну!..
.

 

Дівчино! Як небо її голубе,
люби її кожну хвилину.
Коханий любить не захоче тебе,
коли ти не любиш Вкраїну…

 

Любіть у труді, у коханні, у бою,
як пісню, що лине зорею…
Всім серцем любіть Україну свою —
і вічні ми будемо з нею!

 

Саме за цими словами відомого письменника, поета Володимира Сосюри жив відомий волонтер, боєць Віталій Панич. Він ЖИВ…ЖИВ…ЛЮБИВ…БОРОВСЯ, та час прийшов… і нажаль, йому винесли «вирок»… смертельний вирок…

А хто вирішив що життя його повинно зітліти?!...- саме ті за кого він боровся, захищав, любив…

Волонтер Віталій Панич помер 7 червня о 20.20 год. в реанімації 4-ї київської лікарні. Йому було всього 40 років.

Віталій Панич вперше звернувся до медиків з головним болем, слабкістю та температурою під 39. Медики порадили лікуватися вдома. Проте за кілька днів йому стало гірше. Рідні волонтера наполягли на шпиталізації, адже Віталію ставало дедалі гірше, раніше він переніс операцію з видалення нирки. Рентген виявив у чоловіка пневмонію, і його перевели до реанімації. Та через конфлікт із медиками, лікування припинили - повідомила дружина Віталія.

"Він від деяких маніпуляцій відмовився. Напевно, що цим роздратував. Можливо, лікаря. Це спровокувало конфлікт, ввечері попросив розігріти елементарно їжу в мікрохвильовці, сказали, що це не для хворих мікрохвильовка", – розповідає дружина Віталія Панича Наталія.

Зі слів Наталії, після сварки чоловіка з лікарями, його з пневмонією без жодних документів виписали з лікарні.

Дружина Віталія згадує ці важкі дні словами:

 «У Віталія піднялася температура: до 38,5, потім і 39 була. У п'ятницю, 29 травня, подзвонили на швидку, там нас переадресували на телефонну лінію по COVID-19. Порадили пити АЦЦ, оскільки в лікарні все одно будуть лікувати цим же. На наступний день в «Борисі» зробили знімок легень, рентген нічого не показав, легені були чистими. Ще пару днів попили АЦЦ, а в понеділок терапевт зателефонувала, поцікавилася, як наші справи, і дала направлення до лікарні.

Ми викликали «швидку». Бригада приїхала, медики оглянули Віталія і сказали, що критичних показників для госпіталізації немає, тільки червоне горло. Розповіли, як би вони його лікували (антибіотиком і спреєм для горла). Ми все записали, так і лікували. Але температура не спадала, піднялася до 39,3, сильно боліла голова.

1 червня ми пішли в «Борис», зробили комп'ютерну томографію голови. ЛОР сказала, що за тими даними, які є, температура стільки триматися не може. У Віталія була темна сеча. Зробили УЗД, здали аналізи, але уролог казав, що нирка теж не може викликати таку температуру стільки днів. Проконсультувалися у пульмонолога, і той нічого не побачив, але результати аналізу крові йому не сподобалися і він порадив їхати в лікарню. Що ми і зробили.

У лікарні нам зробили один експрес-тест і двічі ПЛР-діагностику на коронавірус - всі тести були негативними. 2 червня комп'ютерна томографія показала у Віталія пневмонію. Незабаром у нього почалася ниркова недостатність, а за нею - печінкова. Увечері в п'ятницю з інфекційного відділення Київської клінічної лікарні № 4 його перевели в реанімаційне.

Він був в малоадекватному стані, вередував. Я припускаю, що в такому стані він міг сказати щось зайве. Але лікар, з яким у нього виник конфлікт, замість допомоги запропонував йому підписати відмову від лікування. Дав папірець про відмову - і Віталій, будучи у важкому стані, підписав її. Я приїхала - він вже майже не міг ходити. І його просто виставили за двері відділення - на вулицю. Сказали, щоб ми йшли куди хочемо і робили що хочемо. Я просила перевести Віталія в інше реанімаційне відділення, оскільки йому був показаний гемодіаліз, але мені сказали, що ніякого напряму давати не будуть.

Ми спробували лягти в Олександрівську лікарню, але без направлення, нам сказали, туди не візьмуть. Знайомі порадили під'їхати ближче до неї, щоб «швидка» нас туди як в найближчу лікарню відвезла. Викликали таксі, під'їхали до Олександріївської. Але «швидка» все одно відвезла нас назад в четверту лікарню, де Віталія знову поклали в інфекційне відділення. Увечері поставили якісь крапельниці, а вночі знову перевезли в реанімацію. Де він через добу помер. Нам кажуть - зупинилося серце. Хоча там було критично і з ниркою, і з печінкою, але здалося серце. Що саме стало причиною, покаже експертиза. Після неї вже будемо вирішувати, чи писати заяву про неадекватному лікуванні.

Лікар подзвонив мені, повідомив про смерть чоловіка і сказав, щоб я забрала речі Віталія. Я вранці приїхала - мені винесли його кімнатні тапочки, рушник і кульок із залишками ліків. А що лежали на тумбочці біля ліжка - телефон, сумка, в якій були документи, 5 тисяч гривень і його одяг пропали. Викликали поліцію, вони тут щось з'ясовували.

У лікарні пояснюють, мовляв, коли тіло перевозили в морг, в палаті залишилася відкритою двері. І коли прийшли збирати речі, то сумки з телефоном вже не було. Але реанімація - закрите відділення, сюди ніхто «лівий» не може потрапити. Зараз телефон поза зоною. Раніше ж дочка відправляла есемеску Віталію, і вона була прочитана - вже після смерті чоловіка».

"Горе, що ми сподівалися на фахівців, а потрібно було шукати допомоги серед друзів і підняти країну на ноги ... Одинадцять діб жаху, пошуку медичної допомоги. Некомпетентність, байдужість, злодійство. Віталіка немає. Немає мого чоловіка і батька моїх дітей", - написала Наталя Панич на своїй сторінці Facebook.

Теги: Волонтер Віталій Панич,Віталій Панич,медики ,COVID-19, Коронавірус,реанімація,лікарі
Автор: Vse.Media

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео