Глава Запорожского рыбоохраноого патруля Дмитрий Чайка пьяным сел за руль и убил полицейского, а сейчас пытается замести следы

Глава Запорожского рыбоохраноого патруля Дмитрий Чайка пьяным сел за руль и убил полицейского, а сейчас пытается замести следы
18706 ПЕРЕГЛЯДІВ

Глава Запорожского рыбоохраного патруля вусмерть пьяный попал в ДТП и убил полицейского. После данного инцидента Чайка за взятки пытается «порешать» вопросы со всеми правоохранительными органами и зачистить интернет.

Мы публикуем подробности этой аварии пьяницы Чайки, который как ни в чем не бывало пытается избежать ответственности за убийство.

Глава Запорожского рыбоохранного патруля Дмитрий Чайка «замял» пьяную аварию с погибшим полицейским, но его делом занялись в ГБР. Об этом стало известно из материалов уголовного производства по ч. 2 ст. 364 УК.

Дело открыто по заявлению депутата Запорожского горсовета Руслана Ярошенко. Его помощник — журналист портала «Акцент Запорожье», допрошен в качестве свидетеля. Речь идет о коррупционных поборов за вылов рыбы и покрывательстве браконьеров.

В прошлом году чиновник оказался в эпицентре крупного скандала.

В сентябре на Каховском водохранилище напротив управления Запорожской рыбоохраны пьяная компания из трех человек на большой скорости выписывала крутые зигзаги на воде. В одном из поворотов два человека выпали за борт. Катер начал крутиться на месте, и пару раз прошел по выпавшим из него людям. Тело утонувшего мужчины, порубленного винтом лодки, спасатели нашли только вечером. Им оказался замначальника управлении защиты экономики полиции региона Павел Саварец. Дмитрия Чайку доставили в областную больницу. Третий пострадавший отделался испугом.

Через несколько месяцев Чайка вернулся на работу. Подозрение ему не предъявили, хотя по словам очевидцев, именно он находился за рулем. Прокуратура Запорожской области, которая расследовала уголовное производство № 42018080000000354  по ст.291 УК, закрыла дело из-за отсутствия в действиях чиновника состава преступления!

ГБР через суд получило документы уголовного дела, чтобы самостоятельно изучить их.

Теги: Саварец Павел,Рыбохрана,Пьяные,Ярошенко Руслан,авария,ДТП,ГБР,Запорожье ,Чайка Дмитрий,приоритет орг
Автор: Prioritet

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео