Гендиректор Укрпочты чиновник-мультимиллионер Смилянский пожаловался на зарплату и украинцев

Гендиректор Укрпочты чиновник-мультимиллионер Смилянский пожаловался на зарплату и украинцев
18471 ПЕРЕГЛЯДІВ

Генеральный директор "Укрпочты" Игорь Смилянский уверяет, что на данный момент его зарплата составляет 47 тыс. гривен.

Напомним, что в начале этого года она составляла 836 тысяч гривен и, таким образом, была выше, чем даже у американского президента. Однако сегодня глава "Укрпочты" получает только 47 тыс. и, судя по тому, что госчиновник рассказал в эфире программы "Что это было", конкретные числа он и сам не помнит.

Отметим, что согласно решению президента Зеленского госчиновникам в этом году урезали зарплаты с тем расчетом, что 47 тыс. стала максимальной. Увы, это правило действует только на время карантина, и уже совсем скоро (по крайней мере, если верить премьеру Шмыгалю и министру Степанову) у Смилянского вновь доходы поднимутся выше уровня американского президента. Более того, Зеленский лично обещал, что после карантина госчиновникам вернут все недоплаченное

Однако глава "Укрпочты" об этом предпочел не вспоминать, зато пожаловался на украинцев, которые якобы хотят, "чтобы все получали мало".

"Когда я встречался со" слугами народа", то я привел им очень простой пример, я просто взял одну закупку, даже не машин, а посттерминалов - это терминал для принятия карточки. Мы купили 5 тыс. штук, новые, последнюю модель с функцией выдачи наличных, за 213 долларов. Другое госучреждение тоже купило такие терминалы, но старую модель, с гарантией не в 2 года, а на год, и с одной функцией приема оплаты за 530 и 720 долларов. Что хочет народ? Народ хочет, чтобы была победа. И победа должна быть. Поэтому лучше купить за 400 долларов, ведь 400 все равно меньше, чем 500, кладем в карман 800 тыс долларов, объявляем, что Смилянский имеет 10 тысяч зарплаты - и народ счастлив, и депутаты счастливы. Все же привыкли к этой модели, правда?", - пожаловался директор "Укрпочты".

"Когда вы занимаете такую должность, то вы можете, честно говоря, даже не ходить за этой зарплатой и зарабатывать другим способом, к которому привыкли все люди", - в конце-концов признался Смилянский. 

Теги: Доходы,Чиновники,Зарплата,Укрпочта,Смелянский Игорь,приоритет орг
Автор: Prioritet

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео