Капацына просит генпрокурора Венедиктову разобраться в деле с арестом завода «Океан»: «Найдите 15 минут и выслушайте»

Капацына просит генпрокурора Венедиктову разобраться в деле с арестом завода «Океан»: «Найдите 15 минут и выслушайте»
11683 ПЕРЕГЛЯДІВ

Николаевский бизнесмен, владелец судостроительного завода «Океан» Василий Капацына заявил, что генеральный прокурор Украины Ирина Венедиктова игнорирует его обращения и требования разобраться с арестом предприятия.

Об этом он рассказал сегодня, 11 июня, в ходе пресс-конференции на заводе

Василий Капацына рассказал, что ближайшее заседание суда состоится 20 июня, однако по причине неявки прокурора оно в очередной раз может быть перенесено.

– Наши украинские прокуроры, потерявшие совесть, организовали ходатайство на арест завода, проходит 5 месяцев, никто не занимается расследованием этого вопроса. Я подаю в суд, прихожу – не является прокурор, переносят на месяц. Надеюсь, что 20 июня у нас будет очередное заседание, возможно, нам вновь откажут в рассмотрении вопроса, - сказал он.

Помимо этого, он подчеркнул, что генеральная прокуратура Украины полностью игнорирует его обращения и попытки выйти на прямой диалог. Василий Капацына напомнил, что завод не может сотрудничать с международными заказчиками до тех пор, пока с предприятия не будет снят арест.

– Я написал несколько обращений к бывшему генпрокурору Рябошапке, писал о конкретных лицах. Я также писал обращения Ирине Венедиктовой. Это уже крик души: уважаемый генпрокурор, к вам обращается гражданин Украины, допросите меня, ознакомьтесь с документами – полный игнор. Последнее письмо я написал 13 мая, отметка «принято». Завод уничтожают конкретными действиями, никто не реагирует. Прокуроры говорят: «Мы не мешаем вам работать». А вы это можете объяснить европейскому заказчику? Арест - это арест. Уничтожение завода происходит руками продажных украинских прокуроров. И я хочу, чтобы меня услышала генеральный прокурор Ирина Венедиктова и нашла 15 минут выслушать собственника стратегического предприятия, потому что оно находится на грани катастрофы, - заявил Василий Капацына.

 

https://nikvesti.com

Теги: Василий Капацына ,Николаев, завод «Океан»,генпрокурор,генпрокурор Венедиктова,Ирина Венедиктова , генеральный прокурор Украины Ирина Венедиктова, Рябошапка
Автор: graniinfo

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео