Нардеп Дубинский задекларировал киевскую землю, 5 авто, доход в 6 млн и личную охрану

Нардеп Дубинский задекларировал киевскую землю, 5 авто, доход в 6 млн и личную охрану
18596 ПЕРЕГЛЯДІВ

Народный депутат от “Слуги народа” Александр Дубинский подал свою электронную декларацию за 2019 год. 

В декларации за 2019 год на Александра записана одна квартира в столице, площадью почти 149,3 кв.м. Есть во владении депутата большой гараж на 77 квадратных метров, который он купил в прошлом году за 503 686 гривен и частный дом с похожим метражом (79,6 кв.м), а еще 10 земельных участков в Киеве и области, общей площадью чуть больше 87 соток.

Дубинский также указал два объекта незавершенного строительства в Киевской области: в селе Круглик (620 кв.м.) и в селе Хотов (метраж не указал).

На данный момент в декларации у него значатся всего 5 авто: три от мамы (отображены в графе о подарках) – джип Toyota Land Cruiser (2013 года выпуска) и два Mercedes (2009 года и 2003 года). А еще спорткар Porsche Carrera и седан Mercedes SL 500.

Среди других ценностей – 10 пар швейцарских часов (Rolex, Rado, JORG HYSEK, Breitling, Tissot, Corum), три единицы охотничьего оружия: два карабина (Mossberg и Steyr) и ружье Mossberg.

Доходы и деньги. Доход Дубинского составил за 2019 год около 6 миллионов гривен. В Верховной Раде он получил зарплаты – 141 414 гривен, а от телеканала “1+1”, где ранее работал, он получил в общем 1 150 000 грн – это зарплата, роялти и “дополнительное благо”.

За 161 000 гривен продал гражданину Евгению Прохорову движимое имущество (скорее всего один из своих автомобилей) и более 4 000 000 гривен Дубинскому заплатила “за уступки права требования” финансовая компания “Альфа Кросс”. Это компания, которой передали свои доли в “1+1” несколько его бывших работников, в том числе и Александр, после похода в политику.

В банках он хранит около 2 700 000 гривен, а вот валюту держит наличными: €100 000 и $300 000.

Дубинский задекларировал свою личную охрану, которую нанял с 1 сентября 2019 года. За свою безопасность депутата заплатил 360 000 гривен фирме “Секьюрайти”.

Эта фирма активно фигурировала и давала заявления в 2015 году, после нападения на  ПАО “Укрнафта”, которая и является одним из владельцев охранной компании. Сотрудники “Секьюрайти” охраняют, в частности, нефтепроводы.

Совладельцем “Укрнафты” является Игорь Коломойский, которому принадлежит и телеканал 1+1, на котором ранее работал Дубинский.

Как сообщалось ранее, Арахамия рассказал о роковой ошибке, связанной с Дубинским и Бужанским

Напечатать

Павел Полтавченко
«ОЛИГАРХ»

Теги: Нардеп Дубинский ,Александр Дубинский,Народный депутат,депутат, ПАО “Укрнафта”,Игорь Коломойский,приоритет орг
Автор: Prioritet

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео