Один из самых богатых работников Киевсовета задекларировал 400 коллекционных черепах и 350 колокольчиков

Один из самых богатых работников Киевсовета задекларировал 400 коллекционных черепах и 350 колокольчиков
16541 ПЕРЕГЛЯДІВ

Председатель постоянной комиссии Киевского городского совета по вопросам экологической политики Константин Яловой, который в 2018 году стал самым богатым депутатом Киевсовета (задекларировал почти 290 млн гривен), оказался знатным коллекционером. В своем отчете о доходах и имуществе за 2019 год он указал коллекцию из 400 черепах, а его жена — из 350 колокольчиков.

Помимо этого, в декларации указаны: 

 • 50 бутылок вина; 
 • коллекции картин;
 • коллекция икон; 
 • коллекция памятных монет Украины; 
 • 6 пар брендовых мужских часов
 • бильярдный стол; 
 • предметы мебели; 
 • фотоаппарат; 
 • синтезатор и фортепиано PETROF.

Если суммировать доходы супругов Яловых в 2019 году, в целом выходит заработок на уровне 15,7 млн гривен. 

В эту сумму входят доход от предпринимательской деятельности, гонорары, подарки и доход от отчуждения имущества всех членов семьи депутата. К слову, 13,83 млн гривен из общего дохода — это деньги Елены Яловой. Она является дочерью экс-нардепа Пилипишина, который в 2013 году поддержал «диктаторские законы» и стал участником инцидента, в ходе которого его поместили в мусорный контейнер из-за его поддержки режима Януковича. 

В 2019 году Яловой обновил свой автопарк автомобилем Toyota Camry стоимостью 909 тыс. гривен, также владеет Mercedes-Benz CL 500, а его жена — Mercedes-Benz ML 350.

Семья хранит в банках и наличными достаточно много денег, кроме того, Елена Яловая очень любит одалживать их другим. Если суммировать денежные накопления, у супругов будет:

 • €4,96 млн;
 • $4,892 млн;
 • 16 млн гривен.

На портале «Чесно» пишут, что депутат Яловой был замечен в подкупе избирателей разными способами.

Андрей Пшеничный для сайта dubinsky.pro

Теги: Киевсовет,Константин Яловой,декларация,Елена Яловая
Автор: sxemycom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео