Главный финансовый контролер КГГА Оксана Колтик за год вдвое увеличила свои накопления на банковских счетах

Главный финансовый контролер КГГА Оксана Колтик за год вдвое увеличила свои накопления на банковских счетах
18600 ПЕРЕГЛЯДІВ

Директор Департамента внутреннего финансового контроля и аудита Киевской горгосадминистрации (КГГА) Оксана Колтик (на фото) задекларировала 458,2 тысяч гривен, хранящихся на ее банковских счетах.

Годом ранее на счетах чиновницы было вдвое меньше средств. При этом доход Оксаны Колтик в 2019 году увеличился по сравнению с предыдущим годом всего на 151,8 тысяч гривен. Как главному финконтролеру КГГА удалось за год вдвое увеличить накопления – неизвестно.

Об этом KV стало известно из декларации директора Департамента внутреннего финансового контроля и аудита КГГА Оксаны Колтик за 2019 год.

Согласно декларации, состав недвижимости, принадлежащей главе Департамента финконтроля КГГА, за год не изменился. Оксана Колтик по прежнему владеет 20% квартиры во Львове площадью 68,8 кв.м. Кроме того, чиновница декларирует право пользования двумя квартирами в Киеве площадью 53,3 кв.м и 62,1 кв.м.

Структура доходов, полученных Оксаной Колтик в 2019 году тоже не отличается от прошлогодней и включает в себя всего две статьи доходов – зарплату на основном месте работы и проценты от банковских вкладов. Размер же полученных чиновницей в прошлом году доходов увеличился по сравнению с 2018 годом на 151,8 тысяч гривен. За 2019 год Оксана Колтик получила 572,5 тысяч гривен зарплаты (в 2018 году – 424,7 тыс грн) и 34,7 тысяч гривен в виде процентов на банковские вклады (годом ранее – 30,7 тыс грн).

Также чиновница задекларировала имеющиеся у нее 27 тысяч долларов и 3 тысячи евро наличными. 

Самым заметным изменением в имущественном состоянии Оксаны Колтик является увеличение количества денежных средств на ее банковских счетах. Если в 2018 году на банковских счетах главы Департамента финконтроля КГГА хранилось 218,2 тысяч гривен, то в 2019 году на счетах чиновницы оказалось уже 458,2 тысяч гривен. За счет чего чиновнице удалось более чем вдвое нарастить количество денежных средств на банковских счетах из ее декларации неясно.

Согласно декларации директора Департамента внутреннего финансового контроля и аудита КГГА Оксаны Колтик, за 2017 год она получила 317 тыс. гривен зарплаты.

Отметим, что Оксана Колтик руководит департаментом внутреннего финансового контроля и аудита КГГА с 4 марта 2016 года. За экономику в Киеве традиционно отвечает первый заместитель председателя КГГА. Эту должность с 21 декабря 2017 года занимает Николай Поворозник. 22 апреля 2020 года он был отстранен от выполнения служебных обязанностей на время расследования уголовного производства по подозрению в получении взятки. С 22 апреля текущего года исполнение обязанностей первого зампредседателя КГГА было возложено на зампредседателя КГГА Валентина Мондриевского.

Общий доход семьи заместителя главы КГГА Валентина Мондриевского в 2019 году составил немногим более 760 тыс. гривен. Это больше на 260 тыс. гривен, чем общий доход семьи чиновника в 2018 году. 

Ранее KV писала, что Киевский городской голова Виталий Кличко в своей ежегодной декларации указал что в 2019 году он получил доход в размере 1,02 млн гривен. Всего лишь около трети дохода было получено мэром Киева в виде заработной платы. Большую же часть доходов столичный градоначальник получил от немецкого Deutsche Bank.

Теги: Имущество,военное имущество,е-декларирования,декларация,банковские счета,Кгга, кгга ,Колтик Оксана ,приоритет орг
Автор: Prioritet

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео