У Запоріжжі відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів під головуванням Генерального прокурора Ірини Венедіктової

У Запоріжжі відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів під головуванням Генерального прокурора Ірини Венедіктової
17683 ПЕРЕГЛЯДІВ

У п’ятницю, 12 червня 2020 року, в Запоріжжі під головуванням Генерального прокурора Ірини Венедіктової відбулася координаційна нарада з керівниками правоохоронних органів. У заході взяли участь Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, Голова Служби безпеки України Іван Баканов, Перший заступник Керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов, Віце-прем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, керівники органів прокуратури, Національної поліції, СБУ, Державної фіскальної служби, Державної податкової служби Запорізької області, а також територіального управління ДБР, розташованого в м. Мелітополі.

Учасники наради визначили основні напрями запобігання і протидії злочинності у проблемних сферах для Запорізької області, а також узгодили спільні заходи.

Тривалий час Запоріжчина залишається криміногенним регіоном, де рівень злочинності на 10 000 населення є одним із найвищих у державі - 58,2% проти 46,7% середньостатистичних по державі.

Однією з ключових тем обговорення на нараді стала протидія організований злочинності.

«Змушена констатувати, що, не дивлячись на деяку активізацію у протидії цим найбільш небезпечним проявам злочинності, стан цієї роботи ще не повною мірою відповідає криміногенній ситуації в регіоні. Так, за 5 місяців роботи правоохоронними органами регіону знешкоджено лише 7 організованих груп з направленням обвинувальних актів до суду. Для порівняння, у Київській області викрито 16 злочинних угруповань, у Дніпропетровській – 13, у Луганській – 9. Вимагаю вжити конкретних дієвих заходів, спрямованих на підвищення ефективності боротьби з організованою злочинністю», - заявила Генпрокурор.

Особливу увагу Ірина Венедіктова також звернула на злочини проти довкілля, надактуальні для промислової Запорізької області.

«Попри збільшення на понад 60% кількості виявлених злочинів, якість слідства у провадженнях цієї категорії потребує активізації. Вдумайтеся, щороку в атмосферу Запорізької області викидається 350 тонн забруднювачів, а два запорізьких підприємства входять у двадцятку найбільших забруднювачів повітря в Україні. При цьому, судячи з результативності слідства у окремих кримінальних провадженнях вказаної категорії, реальної протидії забрудненню атмосферного повітря немає», - додала Ірина Венедіктова.

Також Генеральний прокурор взяла участь у представленні нового голови Запорізької обласної державної адміністрації Віталія Боговіна. Ірина Венедіктова виділила проблемні питання Запоріжчини, які можуть бути вирішені спільними зусиллями правоохоронців і виконавчої влади.

«Відомо, що на стан злочинності впливає ряд чинників, одним із яких, у тому числі, є своєчасна виплата заробітної плати. Так, станом на 9 червня 2020 року, заборгованість із заробітної плати по Запорізькій області складає 122 млн гривень. Тільки за даними Держстату, 6849 людей – без зарплати. Це питання не може бути вирішено лише кримінально-правовим впливом. Треба вживати комплексних заходів у взаємодії правоохоронних органів та органів виконавчої влади. Сподіваюсь на порозуміння цього питання між губернатором та прокурором області», - зауважила Генпрокурор.

Крім цього Ірина Венедіктова дала завдання органам прокуратури області активізувати діяльність із притягнення до відповідальності за невиплату заробітної плати (ст. 175 КК України).

gp.gov.ua

Теги: Ірина Венедіктова,Іван Баканов,Арсен Аваков, СБУ,Генеральний прокурор,координаційна нарада,Генеральная прокуратура
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео