Поставщик некачественной еды получил контракт на питание детей в садах и школах

Поставщик некачественной еды получил контракт на питание детей в садах и школах
18497 ПЕРЕГЛЯДІВ

Народный депутат Александр Дубинский инициировал открытие уголовного производства в отношении работников отдела образования Обуховской районной администрации Киевской области. Он выяснил, что они делают для детсадов и школ закупки мяса (замороженное/охлажденное свиное бедро, на 171,8 тыс. грн) и мясопродуктов (копченная колбаса, сосиски, на 146,9 тыс. грн) у фигуранта уголовного дела — ООО «Стартрейтинг». 

В ходе досудебного расследования такого дела выяснилось, что ООО «Стартрейтинг» уже поставляло в детские образовательные учреждения некачественную продукцию. Речь шла не только о растрате бюджетных средств, но и о здоровье детей. 

Уголовное производство на этот счет было открыто 20 февраля 2016 года — №12016100080001774. В нем отмечалось, что растрата бюджетных средств заканчивалась их незаконной легализацией и фиктивными операциями. Расследование ведется по:

  • ч.1 ст. 190 Уголовного кодекса — мошенничество;
  • ч.1 ст. 366 Уголовного кодекса — служебная подделка;
  • ч.5 ст. 191 Уголовного кодекса — присвоение, растрата имущества или завладение им путем злоупотребления служебным положение в особо крупных размерах.

Все это тянет на лишение свободы до 3 лет тюрьмы с конфискацией имущества. Однако совершенно не смущает отдел образования Обуховской районной администрации. Он непросто допустил ООО «Стартрейтинг» к тендеру, но и отдал ему победу. Невзирая на обвинения по поставкам некачественных продуктов питания детям.

Потому депутат Дубинский настоял на открытии на этот счет уголовного производства в отношении ответственных лиц в райадминистрации, и прокуратура Киевской области подтвердила соответствующее дело.

prokuratura_5.jpg

Андрей Пшеничный для сайта dubinsky.pro

Теги: Тендеры,Продукты питания ,Школьное питание,Питание,Детское питание,Закупки,Обуховская РГА,уголовное производство,Дубинский Александр
Автор: Prioritet

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео