Аферисти у боротьбі за «Океан» класично підставили Держдеп та Посольство США в Україні

Аферисти у боротьбі за «Океан» класично підставили Держдеп та Посольство США в Україні
19998 ПЕРЕГЛЯДІВ

США в образі Держдепу та Посольства США в Україні знову втягнуті в міжнародний скандал. Причому втягнуті аферистами, які в «світлу» і в «темну» скористалися «послугами» бізнесмена та посадовців США та України.

Мова йде про ПАТ Миколаївський суднобудівний завод «Океан», який старі господарі з російським корінням всіма силами хочуть зупинити та знищити, залишивши Україну без крупного стратегічного підприємства.

Власне, скандал розпочався із публічної заяви 30 травня 2020 року народної депутатки України Анни Скороход про начебто знищення ПАТ СБЗ «Океан» шляхом розрізання його на металобрухт і розпродаж за вказівкою сьогоднішнього керівника Василя Капацини.

Миттєва адекватна реакція на цю брехню і відеосюжети місцевого телебачення, які розповіли про нові контракти та налагоджену системну роботу підприємства, змусила депутатку озирнутися та швиденько «прикритися» перепискою деяких осіб з Держдепом США та Генпрокуроркою України Іриною Венедиктовою. Буцімто, ось які великі люди також в курсі «темних справ» на «Океані» і не я одна про це говорила. Але це не спрацювало на захист і Анні Скороход таки доведеться відповідати в Печерському районному суді м. Києва за порушення немайнових прав на повагу до честі, гідності і ділової репутації Василя Капацини.

Більш того, вона викладеною перепискою по суті спровокувала міжнародний скандал і, не підозрюючи, одночасно викрила задум аферистів. При цьому, продемонструвала, що посадові особи штатів таки виявилися замішаними в ньому. Яким чином?

Громадянин США Мітч Мулінакс від компанії-резидента США MaritimeInvestmentsINC, яка начебто є власником ПАТ СБЗ «Океан», написав офіційного листа на ім’я Генпрокурорки України Ірини Венедиктової. Він просить розібратися у справі з «Океаном» і сподівається, що слідство пройде максимально прозоро,адже у цій справі є інтерес США, про що ним же повідомлено Держдеп США та ПосольствоСША в Україні.

Іншим своїм листом Мітч Мулінакс звертається до представника Держдепу США Пола Тоу з описом стратегічного значення заводу «Океан» та розповідає про свого партнера – «власника» ПАТ СБЗ «Океан» Ігоря Ігнатова, який, до речі, таким ніколи не був.

Можливо, занепокоєння американця справами українського заводу можна пояснити турботою про долю підприємства і сотень його робітників, аби не одна дуже серйозна обставина.

Виявляється, Мітч Мулінакс також був введений в оману Ігорем Ігнатовим, який діє в інтересах російського олігарха та колишнього власника «Океану» Ігоря Юсуфова. Просто для більш вагомого наступу Ігнатов використав своїх друзів-поплічників – громадян США Сема Кісліна та Алекса Сулла. У своїх постах в соцмережах вони навмисно спотворюють реальну ситуацію із станом справ на суднобудівному підприємстві та чітко виконують замовлення від Ігоря Юсуфова. Вони ж і вмовили Мітча Мулінакса підмахнути вищеописані листи до Держдепу, Посольству США та главі Офісу генпрокурора України Ірині Венедиктовій.

Для швидкого реагування на сплановану міжнародну з ознаками тиску і рейдерства атаку власник СБЗ «Океан» Василь Капацина офіційно звернувся листами до посадовців та ділових осіб США із роз’ясненням реальної ситуації. Ті, своєю чергою, намагаються розібратися – хто і де їх підставив. В не менш складній ситуації очільниця Офісу генпрокурора України. Їй треба обов’язково відреагувати на лист американського бізнесмена.

Водночас незрозуміло – чому й досі законного власника «Океана» Василя Капацину не викликали до прокуратури на допит по цій справі, оперуючи лише показами Ігоря Ігнатова, на незаконні діяння якого порушено вже кілька кримінальних проваджень? Також є підтверджена інформація, що прокурор у справі та група зацікавлених осіб намагається тиснути на суддю на користь Ігнатова.

Можливо, всі чекають на офіційну реакцію США?

Політичний кримінальний оглядач

Олексій Ващук

Теги: Суднобудівний завод «Океан»,Океан ,завод Океан,ПАТ Миколаївський суднобудівний завод «Океан»,Анна Скороход,Держдеп США,Василь Капацина ,Мітч Мулінакс,Ігорь Юсуфов
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео