Шанувальники «руского міра» нардеп Требушкін і його помічник з паспортом РФ Костенніков намагаються рейдернути ДП «ВК «Краснолиманська»?...

Шанувальники «руского міра» нардеп Требушкін і його помічник з паспортом РФ Костенніков намагаються рейдернути ДП «ВК «Краснолиманська»?...
20001 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно, 11 червня, відбувся захват ДП «ВК «Краснолиманська». Невідомі люди, зламавши пропускну систему, зайшли на територію підприємства разом з підбуреними робітниками шахти. Сторонні люди називали себе представниками нещодавно утвореної профспілки «Захист праці Покровськ». Після проникнення на територію підприємства, невідомі люди попрямували до будівлі АПК, де знаходяться шахтарські нарядні. Далі був утворений страйковий комітет, на якому було вирішено паралізувати роботу підприємства. Такі дії є критичними для подальшої життєдіяльності шахти і можуть негативно позначитися на екологічній ситуації.

Варто підкреслити, що нападники застосували фізичне насильство до співробітників охорони і завдали їм тілесних ушкоджень. Також відомо, що при собі вони мали предмети, схожі на зброю, а очолювали  «штурмовиків» громадянин Російської Федерації Євген Костенніков  спільно з екс-генеральним директором ДП «ВК«Краснолиманська» Кисельовим К.В. Також відзначаємо, що заклики увірватися на підприємство з метою зупинки його роботи неодноразово фіксували раніше місцеві телеканали.

Напередодні Костенніков в своїх закликах відзначав, що тільки «кардинальні» дії, пов'язані із зупинкою підприємства, захоплення його будівель і відсторонення нинішніх керівників дозволять відновити стійку роботу ДП «Вугільна компанія «Краснолиманська». Свої заклики до незаконних дій Костенніков здійснював нібито від імені працівників підприємства, які є членами очолюваної ним самим «профспілки», яка немає відношення до вугільної компанії (на підприємстві існує своя незалежна профспілка). Варто нагадати, що Костенніков із Кисельвим вже не вперше намагаються захопити «Краснолиманську». Приміром за спробу у 2014 році - на розгляді в Червоноармійському районному суді Донецької області (Еун 235/2649/16-к) знаходиться обвинувальний акт щодо незаконного захоплення Костенніковим Є.І. і Кисельовим К.В. ДП «Вугільна компанія «Краснолиманська».

Давно не секрет що Костенніков намагається захопити «Краснолиманську» по наказу народного депутата (помічником якого він є) Руслана Требушкіна. Руслан Требушкін - колишній соратник Януковича, екс-член" Партії регіонів ". У ЗМІ збереглися повідомлення про його участь в "антимайдані". Будучи мером Димитрова Донецької області, Требушкін доставляв "гуманітарну допомогу" беркутівцям на Майдан. Та якщо такі особистості з такими біографічними даними при владі останнім часом нікого вже не дивують. Тоді як тоді пояснити українцям, матерям вбитих воїнів те, що цей «перфоманс» української політики відкрито дякував Путіну за окупацію Криму! - Як це пояснити?!

Тепер щодо його помічника – це Костенніков Євген Іванович. В цієї особи є паспорт громадянина Російської Федерації, а до середини 2019 року в нього в Криму успішно працював бізнес. Який до речі, й зараз там функціонує, просто записаний на підставних осіб. Костенніков змушений був піти на такий крок через те що став помічником Требушкіна у ВРУ. 

Паспорт Костенніков отримав за дуже цікавою причиною – «приобретение гражданства РФ», тобто  цей документ він отримав тільки через те – що дуже цього хотів!!! Можна вважати, що «приобретение» паспорта РФ – це пряме визнання любові до руского міра, до російського агресора!!!

А тепер ця парочка Требушкін-Костенніков - любителів руского міра сидить у Верховній раді України та продовжують займатись знищенням нашої держави! А захоплення ДП «Вугільна компанія «Краснолиманська» - це є одним із кроків знищення України, адже знищивши вугільну систему ми йдемо до втрати енергетичної незалежності… А саме цього потребує російський агресор, а його слуги це виконують!!!...


Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.

 

Автор: Дмитро Фесенко

Теги: Костенніков Євген Іванович,ДП «Вугільна компанія «Краснолиманська»,Шахта Краснолиманська,Краснолиманська ,Захоплення шахти «Краснолиманська»,нардеп Требушкін,Требушкін Руслан Валерійович,Требушкін Краснолиманська,Захист праці Покровськ
Автор: Vse.Media

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео