П’ятеро померли, не дочекавшись квартир: у Києві вуличні активісти за підтримки інвестбанкіра Андрія Дудника позбавляють інвалідів житла

П’ятеро померли, не дочекавшись квартир: у Києві вуличні активісти за підтримки інвестбанкіра Андрія Дудника позбавляють інвалідів житла
18614 ПЕРЕГЛЯДІВ

Люди з особливими потребами – одна з найбільш незахищених верств українців. Адже, на жаль, держава перестала допомагати інвалідам, тому вони змушені самостійно шукати собі роботу та заробляти на життя. Але скільки потрібно часу, аби інвалід міг придбати собі квартиру? І хто поклав око на землю, де збирались звести житло для незрячих? Дивіться у розслідуванні Артема Поліковського.

Фактично для тих, хто нічого не бачить, знайти роботу неможливо. І чи не єдине місце, де вони можуть підробити, це Українське товариство сліпих. Знімальна група «СтопКору» відвідала виробничий центр цього підприємства. Зазвичай тут людно, працює майже сотня людей із інвалідністю. Та на час карантину робочі місця перенесли додому. Що, звісно, позначиться на зарплатні, яка напряму залежить від кількості виготовлених виробів.

«Дуже тяжко працювати інвалідам, тому що вони не всі вироби можуть виготовляти. Тому дуже тяжко підбирати ці вироби і дуже тяжко потім їх реалізовувати для того, щоб людина заробила ці гроші. Держава нас зовсім не забезпечує», – розповідає в.о. директора УВП №3 УТОС Марія Івасенко.

Незрячі їздять на роботу з десяти районів, — в.о. директора УВП№3 УТОС Марія Івасенко Фото: СтопКор

Для більшості незрячих працівників — це чи не єдиний підробіток до мізерної пенсії. І деякі долають чималу відстань, щоб дістатися роботи.

За словами пані Марії, незрячі працівники їздять до на роботу з десяти районів. Хоча їм дуже важко орієнтуватися в громадському транспорті.

Насправді розв'язати цю проблему не так складно. Буквально через дорогу від підприємства є земельна ділянка, яка офіційно у постійному користуванні УТОС. Саме тут вже кілька років мріють звести будинок для тих, хто ніколи не побачить навколишнього світу, проте бореться за місце під сонцем.

Земельна ділянка за адресою Вознесенский узвіз, 28-30 перебуває в постійному користуванні УТОС Фото: СтопКор

«На сьогоднішній день в нас стоїть на обліку 12 чоловік. Було 17, але деякі померли, не дочекавшись квартири. Люди дуже багато років чекають... Тому що держава перестала надавати квартири десь років 6 тому. Багато років ми шукали інвестора. І ось уже десь в 2017 році ми знайшли інвестора, який взявся звести будинок. І люди сподівались, що все-таки вони отримають це житло. В нас укладений договір з цією організацією про те, що в цьому будинку нам нададуть квартири», – коментує директорка.

Але до щасливого фіналу цієї історії далеко. Оскільки наразі триває запекла боротьба між незрячими і… місцевими псевдоактивістами, які не гребують будь-якою зброєю проти опонентів: затяжні суди, численні заборони на будівництво та навіть фейкові новини в мережі.

stopcor.org

 

Теги: Андрій Дудник,Воздвиженка, забудова,земля,квартири Київ,нерухомість,Поділ,псевдоактивісти, рейдерство,УТОС
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео