В Украине "рекордное" количество новых и летальных случаев COVID-19 за сутки: 758 заболели, 31 умер, всего зафиксированы 33 234 случая

В Украине "рекордное" количество новых и летальных случаев COVID-19 за сутки: 758 заболели, 31 умер, всего зафиксированы 33 234 случая
17575 ПЕРЕГЛЯДІВ

По состоянию на 17 июня в Украине лабораторно подтверждены 33 234 случая COVID-19. За сутки - 758 новых случаев. 31 человек умер от болезни. Это самый высокий показатель летальных случаев за сутки в Украине с начала пандемии.

 Об этом свидетельствуют данные СНБО.

В Украине зафиксировали 758 новых больных коронавирусной болезнью COVID-19 за прошедшие сутки. Это рекордный для страны показатель суточной заболеваемости за все время эпидемии. До этого самым высоким показателем был 753 заболевших 13 июня, перед этим 689 заболевших 11 июня и 588 заболевших 4 июня, а перед этим 578 заболевших 23 апреля. Днем ранее сообщалось о 666 новых случаях заболевания COVID-19.

За сутки умер 31 пациент (сутками ранее - 11), всего - 943. Это самый высокий показатель летальных случаев за сутки в Украине с начала пандемии, до этого антирекорд был 23 летальных случая 10 июня. Больше всего за минувшие сутки летальных случаев зарегистрировали во Львовской (9), Закарпатской (4) и Ривненской (3) областях.

За последние сутки выздоровели 415 человека (сутками ранее - 275), всего - 14 943.

Всего в Украине сейчас болеют 17 348 человек, что на 312 больше, чем днем ранее.

Больше всего новых случаев выявили во Львовской (155), Закарпатской (82), Черновицкой (69), Харьковской (57) и Волынской (55) областях.

В Херсонской и Донецкой областях новых случаев COVID-19 не выявили.

В Украине рекордное количество новых и летальных случаев COVID-19 за сутки: 758 заболели, 31 умер, всего зафиксированы 33 234 случая 01
В Украине рекордное количество новых и летальных случаев COVID-19 за сутки: 758 заболели, 31 умер, всего зафиксированы 33 234 случая 02
В Украине рекордное количество новых и летальных случаев COVID-19 за сутки: 758 заболели, 31 умер, всего зафиксированы 33 234 случая 03
В Украине рекордное количество новых и летальных случаев COVID-19 за сутки: 758 заболели, 31 умер, всего зафиксированы 33 234 случая 04
В Украине рекордное количество новых и летальных случаев COVID-19 за сутки: 758 заболели, 31 умер, всего зафиксированы 33 234 случая 05
В Украине рекордное количество новых и летальных случаев COVID-19 за сутки: 758 заболели, 31 умер, всего зафиксированы 33 234 случая 06Источник: 

Теги: COVID-19,#карантин #криза,карантин, коронавирус,пандемия,СНБО,приоритет орг
Автор: Prioritet

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео