В WhatsApp появилась возможность читать чужие переписки

В WhatsApp появилась возможность читать чужие переписки
18554 ПЕРЕГЛЯДІВ

Использование мессенджеров должно включать в себя не только удобство, но и безопасность личных данных. К сожалению, в WhatsApp с этим в последнее время некоторые проблемы.

Руководство компании никак не реагирует на утечки личных данных пользователей, которые случаются регулярно. Более того, теперь в данном мессенджере пользователи могут просмотреть чужие переписки. Весь абсурд в том, что это не глупая ошибка, а намеренный шаг.

Подробности

Руководство данного приложения не считает проблемой то, что сторонние люди могут прочесть вашу переписку и в компании не будут это исправлять. Довольно давно в мессенджере есть функция под названием “Прямая связь”. Ее суть в возможности написать человеку, которого нет в вашей контактной книге. Эта фишка будет удобной в том случае, если вам нужно написать кому-то незнакомому или в поддержку определенного сервиса. Благодаря этой функции и появилась возможность читать чужие переписки, причем они запросто индексируются Google.

ДА, ВЫ ПРАВИЛЬНО ПОНЯЛИ — WHATSAPP РАЗРЕШАЕТ ИНДЕКСИРОВАТЬ КОНФИДЕНЦИАЛЬНЫЕ ДАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЕЙ.

В WhatsApp появилась возможность читать чужие переписки

Для того, чтобы прочитать чужие сообщения, нужно ввести в адресной строке “https://wa.me/”, после чего ввести номер телефона пользователя. После этого вы увидите сообщения, которые отправлял этот пользователь. Таким образом можно найти данные более 300 000 пользователей, и их количество будет постоянно расти. Скорее всего, в будущем проиндексируются данные всех пользователей.

Руководство WhatsApp сообщило, что в том случае, если пользователю не хочется, чтобы его переписка индексировалась поисковиками, ему надо заблокировать пользователя, после чего переписка не будет появляться в выдаче поисковиков.

Главная проблема заключается в том, что обычным пользователям об этом вообще никак не сообщили. Огласке данная тема была предана, благодаря экспертам по безопасности и конечное доверие к мессенджеру несколько подорвано, поскольку если подобная ситуация произошла раз, уже стало понятно, какое у руководства отношение к личным данным пользователей.

Теги: WhatsApp,мессенджер,Google,КОНФИДЕНЦИАЛЬНОСТЬ, соцсети,приоритет орг
Автор: Prioritet

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео