Сам собі режисер: як Дубинський «прослуховував» СБУ...

Сам собі режисер: як Дубинський «прослуховував» СБУ...
12175 ПЕРЕГЛЯДІВ

Походи журналістів у владу в українській практиці ще ніколи не закінчувалися вдало. Розслідувачі чужих проколів швидко пристосовуються і стають звичайними пішаками на шаховій дошці української політики. А завдання пішаків усім зрозуміле – іти в атаку першими. Навіть, якщо це інформаційна війна.

Приклад цього – нардеп Олександр Дубинський. Він організував свою політичну кар’єру у правильній команді і зараз має привілей – може розкидати потрібну замовнику інформацію не в одному медіа, а одразу в багатьох. А так як його мама «любить швидкість» і квадратні метри, то й син швидко орієнтується в трендах.

Скандали з плівками Байдена і Лероса? Давайте підкинемо в цю загальну масу ще одну «прослушку» в кабінеті голови СБУ Баканова. Була вона чи не було – хто там розбереться? А через тиждень взагалі ніхто не згадає. Але «автор» вміє додати максимум пікантності у свої сенсації: «прослушка»нібито була не тільки в кабінеті, а і в машині у дружини. Тобто, мовляв, чекайте скоро підслуханих професійних таємниць і сімейних.

Поліція побила людей під судом у справі Стерненка? Давайте пошукаємо провокаторів. Прихильники Шарія і ОПЗЖ були в іншому місці, то нехай тут постоять «переодягнені агенти СБУ».

Але якось забагато спецслужби з’явилося у вкидах від Дубинського... Що і кому доносить цей рупор? А головне – КО-му це вигідно?

Наприклад, запитань до вкиду про «прослушку» Баканова дуже багато. Але у Дубинського є надійне джерело – «сам сказав – сам роздув», все просто як «1+1». Ось і всі відповіді на питання. Тепер самі грайтеся у «вірю – не вірю», завдання від пана «КО» вже виконано, любов і турбота про Україну та її народ виявлена.

На кого ж розрахована ця інформаційна бульбашка від Дубинського? Адже якщо якісь сенсаційні плівки є насправді, то їх викладають, а не анонсують і ховають до кращих часів. Тим більше, якби Дубинський ними володів або знав, що там цікавого, то записи вже б давно озвучили!Але ні – робимо інтригу. Може, щоб подивитися на реакцію Баканова і президента? Вкинули і чекають, що буде?

Та навіть, якщо це спроба тиску на Зеленського, щоб прибрати незручного і ефективного главу СБУ, то вона не є вдалою. Адже на своїй пресконференції президент говорив, що довіряє Баканову і це найбільш чесний голова СБУ за всю її історію. Тому навряд чи такий псевдо-скандал зможе якось вплинути на відносини Баканова і Зеленського.

У президента немає жодної причини для професійних претензій до голови СБУ. Служба досить непогано працює останнім часом, шпигунів і терористів ловить, як належить, в політику не втручається. Випадків, щоб СБУ когось несправедливо «щемила», не чути вже рік. Це звісно, може не подобатися багатьом представникам політичних еліт, які колись могли замовляти конкурентам проблеми з допомогою СБУ. Зокрема, й депутату Дубинському, який чітко артикулює меседжі зрозуміло якого КО-олігарха.

А от з підставними «агентами СБУ» під Шевченківським судом, де обирализапобіжний захід для Стерненка, справа ще цікавіша. Вона дуже чіпляє міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, до якого прихильники Стерненка навідувалися з фаєрами.

Під судом поліція знову проявила неадекватне реагування до активістів, чим вкотре викликала негатив. Таку реакцію потрібно чимось виправдати – тому варто було придумати провокаторів у натовпі, щоб терміново перевести стрілки від МВС. Але вийшло дуже кустарно, в стилі «я – Дубинський, знаю точно». Закинути треба було швидко, часу на підготовку не було. Адже «КО» розуміє, що «вода камінь точить», навіть якщо цей могучий «камінь» Арсен Аваков. А втратити такого могутнього союзника на фоні зростання потужності СБУ – вкрай небезпечно!

Якщо СБУ далі буде нарощувати свою ефективність, це порушить рівновагу і владу, яку так довго зосереджувало МВС. Незадоволення поліцією тільки зростає. Негатив після Кагарлика і Броварів нікуди не подівся. І не подінеться. Це, звичайно, особливо розуміє «КО», який додав до союзників Авакова свого Дубинського. Що ж, це дуже «потужна» компанія разом з Антоном Геращенком. Вони зможуть генерувати нові порції фантастики. І цим підтверджувати сумні висновки, що журналістика – таки є другою найдревнішою професією, що виникла на противагу першій – політичній проституції. 

 

Автор:Игорь Думка

Теги: Олександр Дубинський,нардеп Олександр Дубинський, СБУ, Іван Баканов,прослушка Баканова,1+1,Дубинський прослушка,Александр Дубинский,журналіст Дубинський
Автор: graniinfo

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео