«Хто прагне вищої посади – повинен мати відповідну освіту» – Міністр оборони під час випуску слухачів Національного університету оборони України

«Хто прагне вищої посади – повинен мати відповідну освіту» – Міністр оборони під час випуску слухачів Національного університету оборони України
17841 ПЕРЕГЛЯДІВ

Під час випуску офіцерів з Національного університету оборони України імені Івана Черняховського Міністр оборони України Андрій Таран заявив про те, що військова агресія Російської Федерації вимагає від офіцерів професійної підготовки та постійного розвитку.

– Свої знання, спроможності та навички ви будете реалізовувати в складних реаліях теперішньої воєнно-політичної обстановки. 6 років військової агресії Російської Федерації вимагають від усіх офіцерів ґрунтовної та  професійної  підготовки та постійного розвитку. Для цього в українських військових сьогодні є усі можливості, – зазначив Міністр оборони.

– Вдивляючись у ваші обличчя, я вірю, що перед мною стоять справжні офіцери-полководці. Звертаюся до усього офіцерського складу Збройних Сил України активніше використовувати можливості для навчання, вдосконалення і професійного зростання, – Андрій Таран наголосив на тому, що для отримання вищих посад потрібно мати необхідну освіту.

– Хочу офіційно оприлюднити свою позицію: той, хто прагне вищої посади – повинен мати відповідну освіту, або отримати її, пройшовши навчання у відповідних закладах. Аудиторії Національного університету оборони України відкриті для всіх ініціативних, амбітних і відданих військовій справі офіцерів. Переконаний, що саме таких ми сьогодні вітаємо з випуском, – наголосив Міністр.

За словами Андрія Тарана, курс до НАТО вимагає змін у підходах до військової освіти.

– Наші ініціативи щодо зближення з Північноатлантичним альянсом, особливо останнє рішення Альянсу щодо надання Україні статусу партнера Програми розширених можливостей НАТО, вимагають, в тому числі, змін у підходах до нашої військової освіти. Я чекаю продуктивної роботи, ініціатив і  пропозицій саме від колективу Національного університету оборони України, – наголосив керівник військового відомства.

На завершення Міністр оборони відзначив, що держава розраховує на кожного цьогорічного

armyinform.com.ua

Теги: НУОУ,Андрей Таран,Андрей Таран Википедия,НАТО ,Андрій Таран,міністр оборони України Андрій Таран,Північноатлантичний альянс,Збройні Сили України,Російська Федерація,РФ,Россия,Вооруженные Силы
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео