Коронавірусу НЕМАЄ!!! - заява ВООЗ

Коронавірусу НЕМАЄ!!! - заява ВООЗ
17003 ПЕРЕГЛЯДІВ

15 червня 2020 року, ВООЗ несподівано заявила, що пандемії коронавіруса … НЕМА

Техкерiвник ВООЗ по Сovid-19 Марія Ван Керкхов, заявила на брифінгу в Женеві, що пандемії немає. ВООЗ тільки що стерла всі аргументи на користь обов’язкових вакцин або відстеження контактів, заявивши, що безсимптомні носії не поширюють COVID-19, – повідомило (Natural News).

Маріія Ван Керкхов, співробітниця ВООЗ заявила, що COVID-19 майже ніколи не поширюється через безсимптомних носіїв, одночасно знищуючи всі підстави для обов’язкових вакцин і відстеження контактів. Як повідомляє CNBC.com.

Безсимптомний поширення було єдиною причиною, по якій світові влади вимагали соціальної ізоляції, і масок. Це було також основним обґрунтуванням для вимоги обов’язкових щеплень і відстеження контактов.Необходімо було припиняти поширення коронавируса тільки з тими людьми, у яких явно були виражені симптоми коронавируса ізолювати їх і лікувати.

Раптом ВООЗ тільки що підірвала всі ці напрацювання Будь-яка спроба уряду почати нові блокування повинна бути категорично відкинута як абсолютно необгрунтована і антинаукова. Обов’язкові вакцини більше не потрібні, коли безсимптомні носії представляють ризик, близький до нуля, оскільки симптоматичних носіїв можна легко ідентифікувати та ізолювати від інших. Одночасно, аргумент про те, що блокування повинні тривати «до появи вакцини», також був знищений. Насправді ВООЗ тільки що визнала, що карантини взагалі не потрібні, за винятком тих, у кого симптоми активно проявляються (це дуже маленький відсоток населення, ймовірно, набагато менше, ніж 1% 0. Це також означає, що кожен може безпечно повернутися до роботи, не маючи нічого, крім недорогого ручного термометра, який перевіряє температуру робочих при вході на робоче місце. За словами ВООЗ, відсутність симптомів означає відсутність ризику поширення, тому перевірка на наявність симптомів тепер є синонімом досягнення безпечного робочого місця для всіх.

Це також означає, що обмеження на робочих місцях повинні бути негайно зняті, дозволяючи всім тренажерним залам, барам, ресторанам і кінотеатрам працювати на повну потужність. Єдина обов’язкова правило – щоб людей, тих, хто чхає або виявляли жар, просили піти, ось і все, – джерело повідомляє.

Більше немає виправдання для відстеження контактів Ця декларація ВООЗ також знищує будь-які аргументи на користь так званого «відстеження контактів». Якщо безсимптомний носій друку не поширює інфекцію, навіщо нам взагалі потрібно відстежувати контакти?

На підставі досліджень, ВООЗ оголосив, що коронавірус не може поширюватися через поверхні. Таким чином, більше немає виправдання для людей, що носять рукавички або дезінфікуючих пакети або продуктові сумки. Фактично, відповідно до новітніх визнанням ВООЗ, більше немає причин уникати рукостискання.

Таким чином, якщо коронавірус поширюється тільки через людей, у яких активно проявляються симптоми, то весь аргумент на користь того, що цей вірус миттєво руйнується, не затримуючись на поверхнях.

Люди, які вмирають від корони, по суті, є тими, хто статистично помре в цьому році, тому що вони досягли кінця свого життя, і їх ослаблені тіла більше не можуть впоратися з будь-яким випадковим повсякденним стресом (включаючи приблизно 150 вірусів, що знаходяться в даний час в обігу).

Небезпека, очевидно, не більше, ніж у багатьох інших вірусів. Більше людей помирає через введені державою «коронних заходів», ніж гинуть від коронавируса, – припускає джерело.

zarobitchany

Теги: ВООЗ , коронавирус,Сovid-19,COVID-19,Марія Ван Керкхов Вікіпедія,Мария Ван Керкхове Википедия,Епідеміолог,Епідеміолог Марія Ван Керкхо,Женева,эпидемиолог,Эпидемиолог Мария Ван Керкхове
Автор: Vse.Media

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео