Інвалід, мальчик, самовлюбленный нарцисс… - «геній» заказухи та чорного піару Олег Чеславський активно взявся за нардепа Тищенко! Яка його ціль?

Інвалід, мальчик, самовлюбленный нарцисс… - «геній» заказухи та чорного піару Олег Чеславський активно взявся за нардепа Тищенко! Яка його ціль?
21781 ПЕРЕГЛЯДІВ

В наш час в Україні є чимала кількість інтернет медіа ресурсів, які щодня інформують народ про різноманітні події  суспільно-політичного життя держави та світу. Більшість з цих порталів приносять в домівки українців правдиві новини, які впливають на розвиток суспільної думки, ще частка спрямована на дезінформацію, тобто злив фейків у корисливих цілях певних осіб – і це нажаль одна із чорних сторін українських медіа. Та є й ті, які опускаються «нижче плінтуса», які банально не вміють, а скоріш не хочуть дотримуватись хоча б елементарних морально-етичних людських цінностей та в процесі гонитви за «сенсацією» грубо обливають людей брудом. Брудом –  не реальними фактами, а прямими образливими словами…

Давня істина говорить: «В кого малий словниковий запас слів – той вживає чималу кількість нецензурних слів».

Саме такий жалюгідний метод розповсюдження фейкової інформації доносить до народу Олег Чеславський, власник сайту «FAKEOFF». Досить поглянути на заголовки публікацій, щоб зрозуміти брехливість, образливість, наклепницький характер статей і особисто їх автора Олега Чеславского – це основна сутність цієї особистості та проекту в цілому! На своїх сайтах він часто створює і поширює інформацію, що містить неправдивий і некоректний матеріал, який принижує людську гідність - та чого не зробиш заради грошей. А саме гроші – ціль номер один для нього. Саме тому він вдається до написання відверто нецензурних і неадекватних матеріалів, які абсолютно не мають нічого спільного із журналістикою. Це банальний жорсткий персональний полив брудом цілі з якої потребують «зняти бабла» або яку «заказали за бабло конкуренти».

Саме під такий полив потрапив і Народний депутат від «Слуги народу» Микола Тищенко, якого на сайті Олега Чеславського називають словами: Інвалід, мальчик, самовлюбленный нарцисс, вор, Коля (Котлета), Бандит, Коля "Катастрофа" Тищенко, "дворник" Тищенко, Мошенник Николай Тищенко, Должник банков и аферист, і ще цілий ряд інших індивідуальних образливих слів які не мають нічого спільного із журналістикою.

Як бачимо до журналістики Чеславському дуже далеко, адже все чим він може оперувати – це лише словами спрямованими на особисту образу з метою принизити гідність людини. Саме це він зараз робить по відношенню до Миколи Тищенко. Його публікації нагадують монолог ображеної дитини, тільки з використанням некоректних у журналістиці словами!

Цікаво чи терпітиме й надалі Микола Тищенко цей брєд, адже згідно чинного Законодавства Чеславський своїми неадекватними статтями в сторону нардепа «напрацював» на судовий позов?!...

Теги: Олег Чеславський,Микола Тищенко,надеп Тищенко,FAKEOFF,Чеславський сайты,Чеславський сайт,депутат Тищенко ,фейк,чорний піар
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео