Чи не через бажання віджати «Краснолиманську» нардеп Требушкін розщедрився на добрі справи у Покровську? Цікаво – коли вчергове подякує Путіну?

Чи не через бажання віджати «Краснолиманську» нардеп Требушкін розщедрився на добрі справи у Покровську? Цікаво – коли вчергове подякує Путіну?
15888 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Однією рукою душить – іншою створює ілюзію добрих справ» - напевне, саме так найкраще можна охарактеризувати все що останнім часом робить Народний депутат України Руслан Требушкін.

Вже доволі тривалий час ми тримаємо руку на пульсі щодо, м’яко кажучи перепитій, довкола ДП «Вугільна компанія «Краснолиманська», а точніше – як дане підприємство намагаються рейдерськими методами захопити! А намагається це зробити, маскуючи під допомогу – народний депутат Руслан Требушкін за допомогою свого помічника (як народного депутата) із паспортом російського агресора - Євгена Костеннікова. До речі, останній особисто сам констатував, що люб’язно прийняв паспорт РФ бо не бажає сплачувати у Криму податок як закордонний громадянин…

Скріншот: сайт vse.media

А ТЕПЕР ГЛЯНЬМО АДЕКВАТНО НА ЦЕЙ ЙОГО ВЧИНОК – ХІБА В ТАКИЙ СПОСІБ ВІН НЕ ВИЗНАВ АНЕКСІЮ КРИМУ?! Адже тільки Росія сприймає людей з українським паспортом в Криму як закордонних громадян, а українці істинно вважають півострів територією України! Констатуємо чи не так: помічник народного депутата України Руслана Требушкіна Євген Костенніков офіційно визнав Крим Російським?! Цікаво, а якщо б йому сказали йти стріляти українців щоб не платити податок за бізнес в Криму – зробив би він це? Продав би ще жорстокіше Україну?!...

Хоча що говорити про помічника Требушкіна, якщо нардеп сам дякував Путіну за Крим – про що гучно писали чи не всі українські ЗМІ.

До речі, під час чергової спроби рейдерського захоплення ДП «Вугільна компанія «Краснолиманська» Требушкін, наче знову повторив слова подяки Путіну?

Перейдемо до  - «Однією рукою душить – іншою створює ілюзію добрих справ».

Справа в тому, що буквально на днях народний депутат Руслан Требушкін «надзвичайно»  розщедрився в регіоні 50-го виборчого округу звідки й обрався у народні депутати, до речі виборча гонка на цьому окрузі була досить скандальною.

Також варто зазначити що до статусу нардепа Требушкін був міським головою Покровська, що входить у цей же 50-тий округ. Тут же підкреслюємо, що саме в цьому регіоні знаходиться ДП «Вугільна компанія «Краснолиманська», яка буквально в межах кількох км  від Покровська.

Так нещодавно, місцеві ЗМІ Телекомпания «Орбита» з інтервалом у кілька днів 19 та 22 червня гучно звітували, що нардеп Требушкін з увагою та повагою пам’ятає про свій регіон де робить добрі справи. 19 червня вийшов сюжет про те, що Руслан Требушкін ініціював конкурс дитячих малюнків, де кожна дитина Покровська, Мирнограда, Родинського та Добропілля мала змогу зобразити своє бачення майбутнього рідного міста або селища.

А вже 22 червня місцевих жителі на цьому ж каналі чекав сюжет про те як нардеп Руслан Требушкін привітав медиків 50-го округу з професійним святом.

Цікаво чи не так – з чим пов’язана така активність та часті приїзди в регіон… Та й до тепер - з часу обрання  у нардепи Требушкін не часто «балував» добрими справами своїх виборців…  

А ця активність перш-за все пов’язана із бажанням «захопити»  ДП «Вугільна компанія «Краснолиманська», про що ми неодноразово писали! Тут він також: «Однією рукою душить – іншою створює ілюзію добрих справ».

Довідка: У Родинському на Донеччині гірники ДП «Вугільна компанія «Краснолиманська» вже більш ніж пів року не отримують зарплату – за що наче бореться Требушкін, хоча це далеко не так! Держава показала повну безпорадність у питанні порятунку успішного державного підприємства, адже в.о міністра енергетики Ольга Буславець заявила, що держава не має заборгованості перед шахтарями «Краснолимаської» — усі борги виникли через те, що ПАТ «Центренерго» (яке знаходиться в зоні впливу олігарха Коломойського) не розраховується з шахтою за вже отримане вугілля. Борг «Центренерго» перед шахтою вже складає майже 400 мільйонів гривень, що вдвічі більше за заборгованість шахтарям! Вплинути на боржника і змусити його оплатити відвантажене вугілля держава не взмозі. Варто підкреслити, що Руслан Требушкін є депутатом який «м’яко кажучи» чемно виконує вказівки олігаха Коломойського. Звідти робіть висновки:  ПАТ «Центренерго»(під впливом олігарха) не виплачує борги по вугіллю чим доводить «Краснолиманську» майже до стану банкрутства. Тут же з’являється «рятувальник» від того ж олігарха - Требушкін із своїм помічником Костенніковим, які створюють сумнівну профспілку через яку намагаються віджати державне підприємство. Цікаво, чи не так – виходить що спочатку Требушкін і КО продумали завести «Краснолиманську» у борги по заробітній платні, а потім… тобто страждають люди саме через свого «спасителя»?!...         

Згідно розвитку подій, нещодавні спроби захопити ДП «Вугільна компанія «Краснолиманська» є явно лише початком. І вже найближчим часом будуть нові спроби й нові спроби. А «добрі справи» в регіоні – це лише картинка для замилювання очей.

Підкреслюємо: якщо керівництво держави не втрутиться – то вже скоро Україна зробить ще один крок до втрати енергетичної незалежності. Тому Президентові, правоохоронцям та Урядові країни нарешті потрібно отямитись, адже прямо в них під носом цинічно розкрадають Україну!

Якщо їм наплювати на сотні публікацій про нардепа Требушкіна, якого неодноразово чимало українських ЗМІ називають сеператистом, любителем руского міра, прихильником Путіна, і т. д. – то пора хоча б задуматись над тим що він прямо хоче віджати народні багатства держави!

Пане Президенте  - можливо Вам вже нарешті буде не все-рівно???????? Чи «какая разніца – хто грабує народ?»…

Попри добрі справи з можливими корисливими намірами народ не забуває ким насправді є Руслан Требушкін – про що свідчить колосальні публікації у ЗМІ, ось деякі з них:

Скріншот: сайт censor.net.ua

Скріншот: сайт ukr.lb.ua

Скріншот: сайт apostrophe.ua

Скріншот: сайт vse.media

Скріншот: сайт antikor.com.ua

Скріншот: сайт obozrevatel.com

Скріншот: сайт sxemy.com

ПолітикаЮА

Теги: нардеп Требушкін,Руслан Требушкін,Требушкін,ДП «Вугільна компанія «Краснолиманська»,Краснолиманська,захват шахты Краснолиманская ,Шахта Краснолиманська,Народний депутат Руслан Требушкін,Євген Костенніков,Костенніков Євген Іванович,Покровськ
Автор: Vse.Media

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео