На Житомирщині суддя апеляційного суду Юрій Широкопояс "відмазує" корупціонерів заради політичної карєри сина?

На Житомирщині суддя апеляційного суду Юрій Широкопояс "відмазує" корупціонерів заради політичної карєри сина?
19644 ПЕРЕГЛЯДІВ

Досить дивним чином склались відносини між «ярим борцем з незаконним видобутком бурштину» та «вічним опозиціонером» Сашою Ніколайчуком та новоградським кандидатом у мери «молодим і перспективним організатором концертів» Сашою Широкопоясом.

Лише погляньте на цю ідилію партнерських відносин а ось Ніколайчук вже довірена особа Широкопояса як кандидата на голову Новоград-Волинської міської ОТГ.

Ніби все чемно та логічно, досвідчений молодий політик допомагає розпочати політичну кар’єру іншого, але є одне суттєве але. Саша Ніколайчук нічого просто так не робить. Загальновідомим є той факт, що Олександр Ніколайчук є фактично «сірим кардиналом» в Олевську, а мер міста Олег Омельчук є підконрольний йому та виконує роль «англійської королеви» маючи лише представницькі функції.

І от, виявляється, що Широкопояс Олександр є сином судді Житомирського апеляційного суду Юрія Широкопояса, який, за дивним збігом обставин, в червні 2020 року приймає рішення за зняття домашнього арешту з обвинуваченого в розкраданнях бюджетних коштів на суму 650 000 гривень при будівництві дороги міського голови Олевська Олега Омельчука та скоротив йому термін запобіжного заходу на 18 днів

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/89881224


А вже 11 червня суддя Юрій Широкопояс приймає рішення скасувати вирок Ємільчинського районного суду від 04 березня 2020 року відносно бізнес-партнера голови Олевської ОТГ Анатолія Юськова і відпускає його додому. Хоча напередодні суд визнав Юськова А.Л. винним в розкраданні державних коштів та присудив 4 роки ув’язнення. Суддя Житомирського апеляційного суду перекреслив роботу десятків працівників правоохоронних органів; експертів, офіцерів СБУ, поліції, Житомирської обласної прокуратури які довели справу до вироку. Також слід зазначити, що фірма ПП БУДПОСЛУГИ №1, яка фігурує в кримінальній справі, є спільною власністю голови Олевської ОТГ і А. Юськова

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/89881162


От така от виходить у нас «дружба по інтересам» двох Саш, чи є це політичним хабарем, бо суддівському синочку захотілось погратись у вибори, судіть самі…

olevsk.online

Теги: Юрій Широкопояс,Широкопояс Олександр,Олександр Ніколайчук,суддя Юрій Широкопояс,Олевськ
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео