Арсен Аваков: Наш пріоритет – зберегти життя та здоров’я людей, які постраждали внаслідок негоди в західних областях

Арсен Аваков: Наш пріоритет – зберегти життя та здоров’я людей, які постраждали внаслідок негоди в західних областях
19430 ПЕРЕГЛЯДІВ

Інтенсивні опади призвели до масштабних паводків у Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській та Закарпатській областях. Підтоплено близько 200 населених пунктів. Для подолання наслідків паводків в західних областях направлено додаткові сили та авіацію МВС. Про це сьогодні, 24 червня, повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Сьогодні з Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем здійснили обліт найбільш постраждалих від негоди районів західних областей, поспілкувалися з місцевими жителями та провели засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Наразі намагаємося оцінити масштаб збитків від негоди та критичні напрямки,  де треба негайно реагувати. Проте, наш пріоритет - зберегти життя та здоров’я людей, евакуація хворих, розміщення тих, хто втратив житло», - зазначив очільник МВС.

За його словами, зруйновано близько 50 мостів та мостових переходів, обірваний зв’язок з багатьма населеними пунктами. В цілому об’єм збитків від стихійного лиха оцінюється вищим, ніж в 2008 році.

Арсен Аваков додав, що сьогодні на допомогу підрозділам МВС прибули 150 бійців гірсько-патрульної роти Нацгвардії.

«Ці люди навчені виконувати важку роботу в таких екстремальних умовах. Крім того, прибули ще два вертольоти Нацгвардії, два гелікоптери ДСНС, один з яких – з медичним модулем. Вони доставляють людям продукти та воду», - сказав він.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль висловив вдячність рятувальникам, поліцейським та гвардійцям, які другу добу ліквідовують наслідки стихії.

«Загалом з наслідками негоди борються понад 1500 осіб особового складу МВС. В цілодобовому режимі працюють обласні оперативні штаби», - зазначив він.

Денис Шмигаль також повідомив, що за підсумками засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було ухвалено протокольне рішення щодо комплексу невідкладних заходів з подолання наслідків надзвичайної ситуації.

«Серед цих заходів, зокрема, передбачається: постійний моніторинг гідрологічної обстановки на річках регіону з метою вчасного вжиття запобіжних заходів, організація всебічного життєзабезпечення постраждалого та евакуйованого населення, нагляд за санітарно-епідеміологічною обстановкою, аби не допустити спалахів інфекційних захворювань через забруднення колодязів. Крім того, до 1 липня 2020 року має бути організоване обстеження зруйнованих та пошкоджених будівель та дорожньої інфраструктури для встановлення розмірів нанесених збитків та визначення обсягів коштів, необхідних для їх відновлення; постраждале населення має отримати фінансову допомогу від держави», - зазначив він.

Департамент комунікації МВС України
Теги: Арсен Аваков,МВС,МВС України,негода,паводки,паводок на заході
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео