Релігійні діячі очікують реакції Президента на прослуховування синагоги

Релігійні діячі очікують реакції Президента на прослуховування синагоги
20870 ПЕРЕГЛЯДІВ

Релігійні діячі різних конфесій наголошують на неприпустимості проведення в синагогах і інших молитовних приміщеннях негласних слідчих дій, таких як прослуховування та приховане стеження за віруючими.

Релігійні діячі закликали Президента Володимира Зеленського ініціювати перевірку озвучених головним рабином Моше Реувеном Асманом фактів проведення в київській синагозі Бродського негласних слідчих дій та його свідчень про використання правоохоронними органами, зокрема НАБУ, неприйнятних методів радянського тоталітарного режиму.

“Храм, молитовний будинок, синагога, мечеть – це святі місця для віруючих. Тому проведення негласних слідчих дій у молитовних приміщеннях становить загрозу для свободи віросповідання, яка є одним із здобутків демократії”, – наголошується у зверненнях глав конфесій.

Також у релігійних діячів викликають глибоку стурбованість озвучені ребе Асманом приклади переслідування віруючих за громадянську позицію духовного очільника їх релігійної громади, який раніше викрив неправду у діяльності НАБУ.

Глави різних конфесій України очікують реакції Президента Володимира Зеленського на зауваження ребе Асмана до дій Національного антикорупційного бюро (НАБУ) щодо фактів переслідування громадян за національною та релігійною ознакою.

На їх переконання, зазначена ситуація ставить під загрозу право на релігійну свободу в Україні, законність і верховенство права у діяльності силових структур, а також репутацію держави на міжнародному рівні.

Звернення підписали:

  • Верховний Архиєпископ Святослав, Глава Української Греко-Католицької Церкви;
  • Михайло Паночко, Старший єпископ Української Церкви Християн Віри Євангельської;
  • Архиєпископ Климент, Керуючий Кримською єпархією Православної Церкви України;
  • Айдер Рустемов, Муфтій Духовного управління мусульман АР Крим.

Нагадаємо, вперше у прослуховуванні центральної синагоги в Києві ребе Асман звинуватив НАБУ у жовтні 2018 року. Бюро тоді заперечило факт прослуховування, який підтвердився пізніше у матеріалах судової справи, відомої в медіа як «Золотий Мандарин».

Крім цього, директор Харківської правозахисної групи Євген Захаров заявив, що в цій справі детективи НАБУ не лише проводять незаконні прослуховування, але й систематично та послідовно здійснюють тиск на свідків з метою спонукати їх до дачі неправдивих показань, проводять незаконні обшуки (без ухвали суду) під вигаданими приводами, незаконно вилучають особисті речі, тощо.

risu.ua

Теги: Релігійні діячі,НАБУ,Моше Реувен Асман,синагога Бродського,ребе Асман,незаконні прослуховування,прослуховування синагоги,Президент
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео