В Україні роками процвітає наркокартель громадянина РФ Олександра Щипцова якого розшукує Інтерпол - правоохоронці бездіють...

В Україні роками процвітає наркокартель громадянина РФ Олександра Щипцова якого розшукує Інтерпол - правоохоронці бездіють...
17752 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Україні успішно процвітає одна з найбільших в Європі нарко-мафій

Саме Україна стала центром виготовлення та розповсюдження сильнодіючих психотропних та наркотичних речовин на усьому пост радянському просторі з 2016 році, коли керівник наркокартелю перебрався до України з Росії, з метою уникнути покарання. Адже на той момент його вже переслідував інтерпол.

Розмова йде про громадянина Російської Федерації Щипцова Олександра Юрійовича.

В Україні він отримав, незаконно, громадянство та два паспорти громадянина України на різні прізвища – Яшин Олександр Юрійович (як уродженець РФ) та Печерський Олександр Костянтинович (як уродженець Молдови). Також, різні ідентифікаційні номери.
Мережа наркоторговця Щипцова налічує понад тисячу кур’єрів та іншого персоналу по всій Україні та за її межами. З них 80% це неповнолітні підлітки 15-18 років, які виконують роботу кур’єрів за незначну плату та дозу наркотиків для себе.

Даний наркобізнес діє в умовах чіткої ієрархії, кожен виконує свою функцію без зайвих запитань. Будь-яка спроба покинути систему або навіть незначна самостійна дія закінчується жорстким покаранням. Тому, жоден з учасників угрупування не готовий говорити вільно та здавати схеми правоохоронцям, не зважаючи на власне бажання. У Щипцова для таких випадків є силовий блок. Тобто група осіб, які виконують брудну роботу.

Окрім Щипцова відомі і інші основні фігуранти даного організованого злочинного угрупування (ОЗУ), більшість з них українці!!!Розповсюдження «товару» відбувається в інтернеті, за допомогою соціальних мереж та сучасних мессенджерів. В тому числі і інтернет-сайти з продажу наркотичних засобів на території РФ, такі як «Нарікела» (Волгоград), «Елітшоп» (Пермь), «Бакс» (Краснодар), «Кайфорай» (Кіров), «Ледав» (Самара), «Зара», «Сосед» (Новосибірськ), «Титіфрутті» (Омск), «Лайм» (Вороніж), «Медуза» (Єкатеринбург), «Мозайка» (Набережні Чолни) та БАГАТО інших ресурсів в різних містах РФ і країнах СНД. Сайти періодично змінюються та проходять технічне переналаштування з метою приховування їх від правоохоронних органів.

На сьогоднішній день існує інформація, що Щипцов Олександр намагається в будь-який спосіб видалити себе з бази даних Інтерполу щодо осіб, які оголошені в міжнародний розшук. Щипцов передав свої особисті документи для перетину державного кордону з Росією, іншій підставній особі для того, щоб офіційно мати статус затриманого, тим самим забезпечити собі вільне перебування в Україні з підробленими документами й спокійно продовжувати свою незаконну діяльність.Обурює той факт, що Україна займає третє місце серед країн Європи щодо розповсюдження та вживання наркотичних засобів!

В період кардинальних змін в державі та спроби виховати нове покоління українських європейців, нашу націю руйнують зсередини вороги, які сидять «під носом» у нової української влади і знищують мозок нашої молоді – майбутнього покоління.

Поліція та прокуратура вперто ігнорує КРИЧУЩУ проблему наркоторгівлі в нашій країні.

Відбулась акція протесту під стінами ГПУ. Активісти вимагали звернути увагу влади на проблему наркоторгівлі в Україні та протидіяти організованому злочиному угрупуванню.


from-ua.com

Теги: Олександр Щипцов,Щипцов Олександр Юрійович,Печерський Олександр Костянтинович,Яшин Олександр Юрійович,Щипцов наркотики ,Інтерпол
Автор: Vse.Media

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео