Грядет мощная вспышка коронавируса: туристы "атаковали" пляжи Одессы

Грядет мощная вспышка коронавируса: туристы "атаковали" пляжи Одессы
32572 ПЕРЕГЛЯДІВ

Отдых в Одессе может привести к срочной госпитализации с коронавирусной инфекцией.

Отдых в Одессе в 2020 году является одним из немногих способов побывать на курорте в этом году. Закрытые границы вынуждают украинцев отдыхать только на юге страны, поэтому количество туристов на одесских пляжах постоянно растет. При этом многие туристы не соблюдают карантинные нормы, не носят маски и не соблюдают социальную дистанцию. Врачи-эпидемиологи бьют тревогу, так как это может повлечь новые, более серьезные вспышки инфекции в области.

Украина уже почти неделю ставит антирекорды по приросту больных COVID-19, а также в числе стран с повышенным риском эпидемии. В сети опубликовали видео огромных очередей на пляжи и в аквапарк города Одессы, в которых люди стоят без защитных масок, не придерживаясь требований социальной дистанции. Об этом сообщается в Telegram-канале Teza, где опубликованы соответствующие кадры.

Как свидетельствует видео, правила адаптивного карантина, которые требуют носить маску в общественных местах и соблюдать дистанцию 1,5 метра, практически никто не выполняет. Везде стоят огромные очереди - за билетами в аквапарк, на вход на пляж.

"Интересно, что будет через неделю со статистикой по коронавирусу?" - подписаны опубликованные видео.

Карантин могут ужесточить в 13 областях. На данный момент в 13 регионах страны превышены показатели нормы заболевших на 100 тыс. населения. Согласно статистике МОЗ, речь идёт о Волынской, Донецкой, Закарпатской, Киевской, Луганской, Львовской, Одесской, Ровенской, Хмельницкой, Черновицкой, Черниговской областях и городе Киеве.

Главные санитарные врачи областей представят план ужесточения карантина на региональных комиссиях по ЧС уже в ближайшее время. Там и будет приниматься решение.

По словам главы МОЗ Степанова, это может коснуться работы городского транспорта, спортзалов, фитнес-центров и детсадов.

Теги: Отдых,Туристы,Госпитализация,Одесса,коронавирус,Эпидемия коронавируса,приоритет орг
Автор: Prioritet

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео