Депутати поскаржились на корупційні схеми «Укрзалізниці» до поліції – відкрито 6 проваджень

Депутати поскаржились на корупційні схеми «Укрзалізниці» до поліції – відкрито 6 проваджень
18986 ПЕРЕГЛЯДІВ

Фіктивні конкурси, дискримінаційні умови та особи з корупційним шлейфом у топменеджменті – за пів року в «Укрзалізниці» розіграли на сумнівних тендерах цілий мільярд гривень. Хто нагріває руки на залізничних закупівлях, та чому у керівництві «УЗ» не коментують численні скандали? З’ясовувала Марія Гураль.

Чимало й випадків змови між учасниками торгів. Зокрема, компанії «Метінвест-СМЦ» та «МД-Груп» за 2019-2020 рік разом узяли участь у 29 закупівлях. Вони розіграли аукціони між собою і отримали формальну перемогу, в деяких випадках навіть не понижуючи ціни. І таких кейсів в «Укрзалізниці» – сотні.

Звісно, пан Юрій Шиганов з філії «Центр забезпечення виробництва» не може про це не знати. Але запитати його про це – ще той квест для журналістів. Його то немає на робочому місці, то він на нараді, а де саме – ніхто не знає. Журналістські запити він уперто ігнорує. Дійшло до того, що активістів та медійників категорично заборонили пропускати до самої установи.

Щоб з'ясувати, чому до топменеджменту «Укрзалізниці» взяли розкрадача «Укроборонпрому», ми звернулись з офіційним запитом до керівника Івана Юрика, але й тут все марно. На відповідь ми й досі чекаємо.

При чому очільник проігнорував навіть зустріч з народними депутатами, представниками екологічної інспекції та рядом інших установ, які провели перевірку екологічної та техногенної безпеки залізниці. Пан Юрик жодним чином не реагує і на звернення депутатів щодо критично небезпечних об'єктів УЗ.

Velmozhniy
Нардепи звернулись до поліції Фото: СтопКор

«Вони тільки можуть собі ставити заробітні плати по 800 тисяч, на це ми також звертали увагу. Ми пішли іншим шляхом – написали депутатське звернення до поліції. Зараз порушено шість кримінальних проваджень», – розповів народний депутат України 9-го скликання Сергій Вельможний.

stopcor.org

Теги: УЗ,Укрзалізниця корупція,Укрзалізниця,«Метінвест-СМЦ»,«МД-Груп»,Юрій Шиганов,Центр забезпечення виробництва,Іван Юрик,Тендер
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео