Чи покараний буде Голова ЛОДА Сергій Гайдай за порушення Конституції?

Чи покараний буде Голова ЛОДА Сергій Гайдай за порушення Конституції?
18372 ПЕРЕГЛЯДІВ

29 квітня 2020 року Голова Луганської обласної державної адміністрації – Луганської обласної військово-цивільної адміністрації С. Гайдай видав розпорядження № 338 «Про внесення змін до структури ЛОДА».

Цим розпорядженням ліквідуються Управління з питань цивільного захисту Луганської обласної державної адміністрації, Відділ взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи, з питань запобігання та виявлення корупції Апарату Луганської обласної державної адміністрації далі за текстом-Управління), та створюється Департамент з питань цивільного захисту та територіальної оборони Луганської обласної державної адміністрації (далі за текстом – Департамент).

Варто зауважити, що загальний кількісний склад Луганської обласної державної адміністрації затверджено постановою КМУ №91 від 25.03.2014 року і складає 768 осіб, у тому числі, апарат адміністрації – 122 особи. Гранична чисельність працівників місцевих держадміністрацій Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Харківської областей встановлена з урахуванням змін чисельності працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2015 р. № 106 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій» (Офіційний вісник України, 2015 р., № 22, ст. 607). Таким чином Голова може змінювати структуру, але в обсягах визначеного загального складу, шляхом реорганізації, об’єднувати, роз’єднувати, виділяти.

Примітно, що згідно розпорядження № 338 від 29.04.2020 року, Департамент створюється з 27.05.2020 року. у складі 28 осіб, в той час як припинення Управління – з 07.07.2020 року. Тож Департамент створюється за наявності всіх існуючих підрозділів Луганської обласної державної адміністрації. Відповідно, на дату створення Департаменту, гранична чисельність вийшла за межі затвердженої постановою КМУ №91 від 25.03.2014 року, збільшившись на 28 осіб персонального складу нового Департаменту. Враховуючи це, бюджетний розрахунок має формуватися вже з розрахунку збільшеного штату, а саме: 796 осіб (768 затверджених осіб, плюс 28 осіб нового Департаменту).

Таким чином Голова ЛОДА Гайдай С. порушив вимоги ст.19 Конституції України, згідно з якою органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Голова ЛОДА Гайдай С. вчинив дію в розріз з постановою КМУ №91 від 25.03.2014 року, чим зловжив службовим становищем та перевищив повноваження і порушив спосіб, що як наслідок спричинило збитки для бюджету Луганської обласної державної адміністрації. Такі дії містять ознаки ст.364 КК України та ст.191 КК України. Існуючі підрозділи Луганської обласної державної адміністрації не можуть бути ліквідовані відразу, оскільки ст. 49-2 КЗоТ України зобов’язує, працівників попередити за місяць, з відповідним оформленням і виплатами.

Іншими словами, С. Гайдай не лише перевищив свої повноваження та порушив постанову КМУ, та ще й збільшив витрати бюджету, бо фактично місяць будуть працювати старі підрозділи і новостворений Департамент, буде нараховуватися заробітна платня, плюс виплата у зв’язку зі скороченням, якої можна було уникнути шляхом об’єднання підрозділів, без ліквідації. Це створює додаткове навантаження на бюджет Луганської обласної державної адміністрації та спричиняє збитки, через порушення порядку головою.

А це ознаки ст. 191 КК України. Звертаюся до Генерального прокурора України Венедиктової І.В. із заявою про кримінальне правопорушення за ч.2 ст.364 КК України та ч. 5 ст. 191 КК України. Прошу внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та невідкладно розпочати досудове розслідування, у формі попереднього слідства, з підстави вчинення правопорушення, що має ознаки складу злочину, передбаченого ч.2 ст.364 КК України та ч. 5 ст. 191 КК України.

Справедливість є. За неї варто боротися!

АНТИКОР

Теги: ЛОДА,Сергій Гайдай,Конституція України,Гайдай Сергей Владимирович,Луганська область, Департамент з питань цивільного захисту, Кабінет Міністрів України, генеральный прокурор Украины Ирина Венедиктова,Луганська обласна державна адміністрація,ЛОДА Гайдай,Сергій Гайдай ЛОДА
Автор: Vse.Media

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео