Нові хабарники чи старі обличчя – Василь Телечук претендує на нову «хлібну» посаду

Нові хабарники чи старі обличчя – Василь Телечук претендує на нову «хлібну» посаду
16757 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно Президент України Володимир Зеленський  на власні очі побачив до чого призводить масова незаконна вирубка лісів. Нажаль, Володимир Олександрович не знав, один з тих, хто відповідає за таку ситуацію в Закарпатті – Василь Телечук наразі намагається очолити величезний Рахівський лісгосп.

Це вкрай дивно, адже це все одно, що людожера призначити директором дитячого садка. Василь Телечук вже очолював лісове господарство і за час перебування на посаді директора ДП «Ясінянське ЛМГ» став мільйонером і латифундистом. Проте встиг уляпатись і у деякі скандали.

Розкрадання Закарпатських лiсiвРозкрадання Закарпатських лiсiв

Зокрема, у селі Чорна Тиса, що на Рахівщині він зміг роздати 20 гектарів землі «для своїх» людей – родичів та колишніх колег.

Ось що тоді писала місцева преса: полонина Крачунєска знаходиться неподалік гірськолижного курорту Драгобрат, поблизу вершин Стіг та Великий Котел, впритул до території, на якій планують будівництво нового мега-курорту на Свидовці. Місцеві жителі припускають: полонину, яка належала громаді, прибрали до рук, щоб у майбутньому перепродати.

Територія полонини, що займає 20 гектарів, була розділена на 11 земельних ділянок: 9 по 2 гектари та ще 2 по 1,4809 та 0,5191 га. Земельні ділянки передані у приватну власність під ведення особистого селянського господарства у березні-квітні 2012 року на підставі розпорядження голови Рахівської райдержадміністрації №32 від 27.01.2012 року для осіб, наближених до трьох посадовців – голови сільської ради села Чорна Тиса Павлючка Івана Дмитровича, директора ДП «Ясінянське ЛМГ» Теличука Василя Федоровича, колишнього голови Рахівської РДА Андріюка Дмитра Дмитровича.

Земельнi схеми Василя ТеличукаЗемельнi схеми Василя Теличука

Загалом, про Василя Федоровича у місцевих мешканців склалась настільки негативна думка, що коли його хотіли призначити на нову посаду, громадськість обурилась. Були мітинги, пікети.

Але гроші вимагають постійного відтворення, тому Василь Теличук всіма силами намагається повернутися до лісу та його багатств. Проте, подібне повернення призведе до знищення Рахівського лісгоспу та екологічної катастрофи, адже Василь Федорович просто не може стриматись від доларової спокуси. Він рубає, рубає і рубає…

gmp.today

Теги: асиль Телечук,село Чорна Тиса,Рахів,Рахівський лісгосп,ДП «Ясінянське ЛМГ»,Андріюк Дмитро Дмитрович,Павлючок Іван Дмитрович,земля,Ясінянське ЛМГ,Драгобрат,Рахівська райдержадміністрація,Теличук Василь Федорович,незаконна вирубка лісів,вирубка лісів
Автор: Vse.Media
Мої відео