За півроку СБУ під керівництвом Івана Баканова викрила 51 організоване злочинне угруповання і попередила 6 замовних убивств

За півроку СБУ під керівництвом Івана Баканова викрила 51 організоване злочинне угруповання і попередила 6 замовних убивств
23196 ПЕРЕГЛЯДІВ

Служба безпеки України протягом першого півріччя 2020 року викрила протиправну діяльність 51 організованого злочинного угруповання (ОЗУ), що займалися вчиненням злочинів насильницького спрямування, корупційного та економічного характеру, наркобізнесом, незаконною міграцією, контрабандою тощо.

209 особам, які були учасниками цих злочинних угруповань, повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень. За вчинення злочинів у організованих формах засуджено 21 особу.

Так, на Київщині повідомлено про підозру 6-ти членам ОЗУ, які незаконно утримували громадян та під тиском змусили їх підписати договір позики на 860 тисяч доларів США для протиправного відчуження майна.

У Дніпропетровській області СБУ викрила злочинну організацію під керівництвом начальника Павлоградського відділу поліції, який разом з підлеглими залякували та катували громадян, щоб отримати необхідні свідчення і штучно наростити статистику розкритих злочинів.

Озброєну банду, до складу якої входили чинні та колишні правоохоронці, викрито на Київщині. Члени угруповання викрадали і незаконно утримували підприємців з IT-галузі. Шляхом примусу і погроз зловмисникам вдалося “вибити” з двох осіб $238 тисяч.

Також СБУ спільно з іноземними партнерами та колегами з інших правоохоронних органів запобігла 6 замовним убивствам. Наприклад, спільно зі спецслужбою Грузії попереджено подвійне замовне вбивство на території закавказької країни, яке організували учасники кримінальних кіл з обох держав.

У Рівненській області затримано замовника вбивства громадського активіста. Останній публічно виступав проти незаконного видобутку бурштину та вирубування лісів у Рівненській і Житомирській областях.

21 представнику злочинного середовища, у тому числі 11 «ворам у законі», заборонено в’їзд в Україну.

Загалом за напрямом боротьби з організованою злочинністю за 6 місяців 2020 року за матеріалами СБУ розпочато 298 досудових розслідувань, в яких 477 особам повідомлено про підозру.

ssu.gov.ua

Теги: СБУ,Служба безпеки України,Іван Баканов,Іван Баканов СБУ,Баканов СБУ,організоване злочинне угруповання,ОЗУ,замовне вбивство
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео