ПРИБУТКОВИЙ КАРАНТИН і самовпевненість керівника медичних сил ЗСУ Ігоря Хоменка. Або як військовим розпродають гуманітарний непотріб з «Мрії»

ПРИБУТКОВИЙ КАРАНТИН і самовпевненість керівника медичних сил ЗСУ Ігоря Хоменка. Або як військовим розпродають гуманітарний непотріб з «Мрії»
23076 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ще не відійшло жахання перед хворобою Covid-19, але бажання збагатитися на швидку руку у керманичів медичних сил збройних сил України (ЗСУ) та їх підлеглих виявилось не викореним!!!! По при всі реформи та наші з Вами потуги змінити на краще медичну допомогу нашим воїнам та надати безпечні умови військовим лікарям, зберегти молодший медичний персонал на робочих місцях, зменшивши потік «бегущих» за кордон фахівців з України – множиться на НУЛЬ.

Тому сьогодні пропонуємо Вам розглянути матеріали, які є у вільному доступі, та самим проаналізувати наглість і самовпевненість керівника медичних сил ЗСУ Хоменка Ігоря Петровича та його підлеглих молодих ділків санітарного лікаря ЗСУ Моргуна Сергія та Фурдика Віталія начальника відділу медичного забезпечення ЗСУ.

Головних, на сьогоднішній день посадовців, від яких залежить БЕЗПЕКА!! військових лікарів при наданні медичної допомоги в складний час епідемії COVID -19.

 
 
 
  (Договір № 510/20/18 від 05 травня 2020 року на маски медичні захисні на суму 8 175 000.00 грн. у кількості 1 250 000штук, ціна за одиницю 6,54 грн.без ПДВ!!! Постачальник ТОВ РІВЕРСАЙД ГРУП код ЄДРПОУ 41139832 в особі СРОЧИНСЬКОГО Ярослава Анатолійовича  за згодою та підписом генерал-майора медичної служби ХОМЕНКА Ігоря Петровича.     Хоча до цього постачальником був Український виробник ТОВ ТЕХНОКОМПЛЕКС по 3,20 грн підкреслюємо з урахуванням ПДВ за одиницю!!! Рахуйте самі прибутковість карантину!!! Але це не все…
Нахабства та почуття безкарності генерал-майору не займати, все ж таки близький товариш самому Хомчаку!! А далі тільки Головнокомандувач, але йому нема коли очі до низу схиляти.
 
         Нібито все вже сталось, товар поставили, угоду підписав, плати та пили мільйончики з державного бюджету за гуманітарно розмитнений груз (підтвердження дозвіл Мінсоцполітики) але жадібність відіграє свою банальну роль в фінансуванні по цій угоді, тому що фінансовий департамент не належить до функціоналу керування пана ХОМЧАКА!!!
 
 І військова служба правопорядку отримує рапорт щодо багатьох істотних порушень умов Договору з боку Постачальника, в предметі закупівлі маски медична захисна, а саме:
 
Розділ VI  в частині 6.3. зобов’язання Постачальника: - не відповідає в цілому.
 
Розділ II Якість товару – не відповідає в цілому
 
ВІДСУТНІСТЬ ДОКУМЕНТІВ НА ПІДТВЕРДЖЕННЯ ЯКОСТІ МАСОК МЕДИЧНИХ ЗАХИСНИХ!!!!! ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ МЕДИКІВ!!! КОЛЕГ!!!! ПІД ЧАС ЄПІДЕМІЇ ОСОБЛИВО НЕБЕЗПЕЧНОЇ ХВОРОБИ!!!!
 
Можна нагадати 2015 рік, коли закупили неякісні турнікети і до якої кількості втрат наших бійців це привело? Але зараз КАРАНТИН і під цю нагоду з розпорядження Генерального штабу ЗСУ  та лобіювання командувача медичних сил Хоменка всім волонтерам вхід ЗАБОРОНЕНО окрім «кишенькових»!!! Зручна склалась ситуація чи не правда??
 
Але не розраховували на бунт лікарів, особливо молодшого медичного персоналу вдягати неякісну, НЕ ЗАХИЩАЮЧУ навіть від пилу медичну захисну маску, та сумлінність перевіряючих офіцерів з ВСП.
 
Спочатку давили самотужки, а потім залучали незрозумілих Олександрів та Борисів «решал» чи то помічників депутатів з Офісу Президента, але факти взяли верх і вирішили зробити маневр, як завжди невдалий…..
 
Тому Договір № 510/20/18 від 05 травня 2020 року на маски медичні захисні на суму 8 175 000.00 грн. у кількості 1 250 000штук, ціна за одиницю 6,54 грн.без ПДВ був не профінансований, та начебто залишився не реалізованим!!! І тут до Вашої УВАГИ найцікавіше, ось Вам договір 100% близнюк, але…найдіть 10 розбіжностей.
 
Отже:
 
 
Постачальник ТОВ «Секюріті Солюшинс Груп» ЄДРПОУ 42837860 в особі СКОРОПАД Софії Романівни
 
Нумерація Договору 510/20/17 - різниця з попереднім договором в останній цифрі від того ж числа та місяця!!
 
Частина I Договору змінюється предмет закупівлі!!! Вже не маска медична захисна а маска одноразова захисна тришарова!! Чи є це виріб медичного призначення??? Який дійсно має головний середній шар маски з фільтруючої тканини мельтблаун.
 
Кількість залишилась не змінною, загальна сума Договору копійка в копієчку, все один в один тільки  фірми РІЗНІ!!! А бажання швидкої наживи у карантинних борців ОДНА але ж некомпетентність та нахабність тихо робить свою справу. Угода профінансована!!!!
 
Змінивши назву товару закупівлі, завідомо командування медичних сил та санітарний лікар ЗСУ Сергій Моргун не дали можливість отримати якісний захист військовим медикам, перевіряючи продукцію на відповідність в не акредитованих старих лабораторіях ЗСУ під Полтавою, звідки сам родом та має родинні зв’язки з працівниками лабораторії.
 
Така брехлива недбалість призвела до зниження обороноспроможності нашої Держави в зв’язку з  швидким зростання захворюваності в лавах ЗСУ та безпідставними людськими втратами: очільник військового-медичного клінічного центру Західного регіону, м.Львів 18 червня 2020 року помер через COVID 19 лікар Гайда Іван йому було всього 58 років!! 
 
Із за службової недбалості Хоменка та його популізму тепер велика частина медичного персоналу та лікарів вимушені піти на самоізоляцію в такий складний час. А це Чернівці, Одесса, Київ, Маріуполь, Харків, Вінниця, Житомир!!!
 
Саме прикре те, що неякісні маски надходили в Україну як гуманітарна допомога без оподаткувань (ПДВ та митних зборів) а продавались по завищеним цінам в сотні рази про що свідчить остання процедура закупівлі ДП МОЗ.
 
 
 
Зверніть увагу: ціна МАСОК МЕДИЧНИХ 2,80 без ПДВ! Маю впевненість рахувати вміють всі.
 
Шкода що з вищевикладеного ніхто не робить висновків втрачаючи людські життя за наживу, бо немає покарання - є кругова порука!! Було «кумовство» стало ЗЕ«братовство».
 
Тому не дивно що зараз зливають ще одного виробника захисних костюмів по старій схемі через ту ж саму компанію ТОВ «Секюріті Солюшинс Груп» яка вже виробляє не маски а костюми без маркування та відповідних документів якості, нажаль в нашій країні все продається…..    

Сергій Романенко
Теги: ЗСУ,COVID-19,Хоменко Ігор Петрович,Хоменко Ігор ЗСУ,Моргун Сергій,ТОВ «Сек’юріті Солюшинс Груп»,командування медичних сил,медичні маски,Мрія,гуманітарна допомога, Карантин ,Корупція
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео