Давид Арахамія став своєрідним еталоном про-президентської партії «Слуга народу». Україна переходить у нову епоху де стандартні популістичні та абсурдні твердження відкрито зневажаються народом

Давид Арахамія став своєрідним еталоном про-президентської партії «Слуга народу». Україна переходить у нову епоху де стандартні популістичні та абсурдні твердження відкрито зневажаються народом
207665 ПЕРЕГЛЯДІВ

На тлі останнім часом частих спекулятивних розмов про падіння рейтингів партії «Слуга народу» явно виділяється Давид Арахамія – Голова фракції цієї партії. Дедалі все частіше слова «слуга народу» асоціюються саме із цим нардепом. Він вже став своєрідним еталоном про-президентської партії. Його відкритість і сумлінний труд на благо народу і країни розбивають  вщент постійні заклики вже далеко не конкурентних політичних діячів і партій, щодо їхніх постійних абсурдних викидів на тему – «слуги це аматори які ведуть країну в пропасть».

Що пророкували нам недоброзичливі до Президента і його партії політикани: долар по 100, дефолт, крах банківської системи, ринок землі – це зло, і т. д. Та що ми бачимо зараз? А бачимо реальність яка свідчить, що ці всі абсурдні заклики є лише чорним популізмом, банальною трусістю що молоді політики такі як Давид Арахаміяпокажуть народові, що нас десятиліттями обманювали заради колосальних грабежів держави!

Давид Арахамія з перших днів чітко заявив, що виступає за земельну реформу (введення ринку землі); мріє про "мільйони фермерів в Україні"; спрощення законодавства на користь бізнесу. А також на його думку важливим є питання надання британським судам повноважень вирішувати внутрішні українські комерційні суперечки.

Всі ці і не тільки його цілі зосереджені на підвищення рівня життя населення та вирішення спірних питань у площині правового поля, і водночас саме це може нанести найбільшого удару на знищення діячам попередніх провладних політиків. Адже у нашій країні, нажаль, на судочинство вплив у них ще залишився, а Європейські суди навряд чи їм купити. Тобто, британський суд по баченню Арахамії стане своєрідним індикатором українського судочинства та навіть призведе до покрокового виведення корупції із українських судів.

Зараз з кожним днем ми бачимо, що Давид Арахамія своїм прикладом доводить, що Україна переходить у нову епоху де стандартні популістичні та абсурдні твердження відкрито зневажаються народом. Його відкритість перед народом та ЗМІ і виважені дії на благо народу – ось що поважає українське суспільство.

Президент України Володимир Зеленський повинен гордитись, що з його приходом на найвищий державний пост Україна здобула нових політичних діячів які ламають корупційні стереотипи попередніх десятиліть. А Давид Арахамія як мінімум у перших рядах серед цих політичних діячів що думають не про власну кишеню, а про народ і позитивні зміни в державі.


Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.

 

Автор: Ганна Коломієць

Теги: Давид Арахамія,Арахамія, Володимир Зеленський,Президент України,Слуга народу,ринок землі ,дефолт,земельна реформа
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео