Еміль Карленович Арутюнян: спільно з однодумцями меценат регулярно надає допомогу бійцям Операцій Об’єднаних сил України

Еміль Карленович Арутюнян: спільно з однодумцями меценат регулярно надає допомогу бійцям Операцій Об’єднаних сил України
103584 ПЕРЕГЛЯДІВ

Протягом усього періоду російської агресії на сході держави українські меценати і патріотично налаштовані підприємці допомагають збройним силам. Це і матеріальна допомога, і моральна та психологічна підтримка. У Дніпрі цю місію взяли на себе Міжнародний Благодійний фонд «Солідарність» разом з його президентом Олександром Петровським та іншим відомим місцевим меценатом Емілем Арутюняном.

Еміль Карленович Арутюнян: допомога воїнам ООС


З 2014 року відомий підприємець, суспільний діяч та меценат Еміль Арутюнян разом з Олександром Петровським та створеним ним фондом «Солідарність» бере активну участь в обороні східних кордонів держави від російських найманців. Підприємці взяли на себе місію допомагати військовим матеріально та морально, забезпечуючи їх усім необхідним для тривалого і комфортного перебування на фронті.
Протягом останніх кількох років захисники на сході отримують посилки з продуктами харчування, засобами гігієни та побутовою хімією, а також та різними необхідними у польових умовах речами. Поранені бійці завдяки волонтерській та меценатській допомозі мають отримують якісне лікування та потрібні медикаменти. А медичним закладам, що займаються лікуванням поранених солдатів, меценати дарують сучасне обладнання, яке дозволяє рятувати життя та швидко відновлювати здоров’я бійців, які отримали поранення.
Одна з останніх благодійних акцій, яку провів Фонд «Солідарність» разом з іншими меценатами і волонтерами, у тому числі підприємцем Емілем Арутюняном – передача комплексної допомогу бійцям ООС в Авдіївському районі Донецької області. До військових був направлений автомобіль, наповнений усім необхідним – якісними продуктами харчування, питною водою, продуктами першої необхідності, у тому числі медикаментами. Самі воїни, а також дніпровська Асоціація учасників АТО і Управління Служби Економічної Безпеки України в Дніпропетровській області висловили щиру подяку Фонду та всім, хто брав участь у цій потрібній акції.
Цією допомогою діяльність меценатів не обмежилася. Дуже важливою сферою діяльності самого Еміля Карленовича є допомога лікарням, які регулярно приймають поранених бійців. На 2014 рік українська медицина не була готова до лікування такої кількості людей, постраждалих від військових дій. Тому з самого початку війни меценат разом з Фондом «Солідарність» та іншими небайдужими громадянами і підприємцями розпочали працювати над покращенням технічного оснащення медичних закладів.

Допомога обласній лікарні імені Мечникова від Арутюняна Еміля Карленовича

Суттєву допомогу від Еміля Карленовича Арутюняна постійно отримує обласна лікарня імені Мечникова.

Це найбільший і найважливіший медичний заклад на Дніпропетровщині. Саме туди найчастіше привозять поранених бійців – загалом протягом війни на сході до лікарні поступило понад 2 тисяч військових з пораненнями різного ступеня тяжкості. І, як зізнаються лікарі, більшість з них ставлять на ноги не лише завдяки професіоналізму спеціалістів закладу, але й завдяки допомозі меценатів та волонтерів.
Завідувач відділення інтенсивної терапії політравми Ігор Йовенко лікарні ім. Мечникова розповів, що на додачу до професійності та сумлінності медичного персоналу для успішного відновлення здоров’я поранених необхідне сучасне і різноманітне обладнання, якого раніше у лікарні не було. Завдяки старанням меценатів, зокрема Еміля Арутюняна та Фонду «Солідарність» Олександра Петровського кількість врятованих життів українських військових та бійців, які змогли повністю відновитися після травм значно збільшилася.

Теги: Арутюнян Еміль Карленович,Еміль Карленович Арутюнян

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео