Повідомлено про підозру чоловіку, який за 10 тис. доларів США обіцяв оформити дозвіл на поховання на кладовищі у Києві – до чого тут брати Горові?

Повідомлено про підозру чоловіку, який за 10 тис. доларів США обіцяв оформити дозвіл на поховання на кладовищі у Києві – до чого тут брати Горові?
177485 ПЕРЕГЛЯДІВ

За процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури № 7 повідомлено про підозру чоловіку за фактом вимагання 10 тис. доларів США за вирішення питання про поховання померлої особи на напівзакритому кладовищі у Києві (ч. 3 ст. 369-2 КК України).

Згідно з матеріалами слідства, підозрюваний, використовуючи особисті зв’язки,  пообіцяв громадянину, у якого померла родичка, вплинути на службових осіб комунального підприємства з метою отримання дозволу на її поховання на території одного кладовища, розташованого у Деснянському районі Києва.

Зловмисника затримали у порядку ст. 208 КПК України після одержання ним 10 тис. доларів США від заявника.Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Встановлюються інші особи, які можуть бути причетними до вчиненні цього злочину.Протиправну діяльність припинено співробітниками місцевої прокуратури спільно з ГУ К СБ України та Подільським управлінням поліції ГУ Нацполіції в м. Києві.

Чоловік якому оголошено підозру може мати зв’язки із шиироко відомими у вузьких колах братами Юрієм та Олексієм Горовими, так званими «смотрящими» за діяльністю Госгеокадастру і ДАБІ. Адже тіньовий контроль за вирішенням таких питань давно знаходиться під кришуванням цих осіб, тобто - це контрольований «бізнес» братів Горових.

Так ось тепер вимальовується цікаве питання: чи «відмажуть» Горові свого рішалу? - Чи віддадуть на розтерзання українській системі?

І взагалі, чи правоохоронці підуть дальше в даному розслідуванні і спробують притягнути до відповідальності біль крупну «рибу»? Адже по суті затримання цього «посильного» ніяк не вплине на подальшу незаконну діяльність Горових у цій сфері!

Що ж слідкуємо уважно й надалі…

Теги: Горовий Юрій,Горовий Олексій,поховання ,СБ України,Госгеокадастр,ДАБІ,брати Горові,вимагання
Автор: admin.politica.com.ua
Мої відео