Призначення Святослава Піскуна в Генпрокуратуру – потрібне воно чи ні? І що принесе новий радник Ірини Венедіктової українцям?

Призначення Святослава Піскуна в Генпрокуратуру – потрібне воно чи ні? І що принесе новий радник Ірини Венедіктової українцям?
150360 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно, Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова призначила Святослава Піскуна - колишнього генпрокурора і голову Спілки юристів України своїм радником на громадських засадах.  Це призначення Ірина Венедіктова аргументувала тим, що вважає найціннішим у людини – її досвід, та закликає не плутати фахівців із політиками.

"Найцінніше, що є у людини, - це досвід. Негативний і позитивний, підйоми і падіння і знов підйоми. І, коли людина десятиліттями в професії, залишається соціально активною та за нею ідуть колективи, - вона ефективна. Тому я безмежно вдячна всім "реформаторам" і "активістам" за поради і бачення моїх заступників і радників з новими обличчями - мабуть їх треба брати відразу ж з пологових будинків" -  написала Генпрокурор на своїй сторінці у фейсбук

Це призначення стало практично топ новиною кількох останніх днів і викликало неабиякий інтерес у суспільства. А якщо точніше, то рішення Ірини Венедіктової зразу же почали розбирати на дрібні кусочки і трактувати на свій суспільно-політичний «стиль». Звісно, з’явилась і частка тих, хто вважає призначення пана Піскуна недоцільним.

Та якщо подивитись правді у вічі, досягнення і значимість фігури Святослава Піскуна для України, то найперше потрібно підкреслити: Ірина Венедіктова прийняла вірне рішення і чітко аргументувала його. Адже по факту, що є найціннішим у людини тим більше у теперішній час для України – звісно, що це досвід, а у Піскуна його хоч відбавляй.

Святослав Михайлович Піскун є значимою і статусною для України фігурою, і його непохитний авторитет на новій посаді буде неабияк корисний Ірині Венедіктовій, а й нашій державі в цілому.   Ім’я Святослава Піскуна міцно вплелося в історію України не лише як Генпрокурора, його знають і як політика, і як народного депутата, а зараз і як громадського діяча. Пан Піскун є Головою Союзу спілки юристів України де бореться із проблемами , які непокоять колег-юристів та й українців загалом. Він є частим гостем телеканалів, ініціатором низки круглих столів, конференцій, інших публічних заходів з актуальних проблем сьогодення. Він постійно готовий брати ініціативу на себе, відповісти на найгостріші питання, ненав’язливо підказати посадовцям, як знайти вихід із тієї чи іншої ситуації.

Він постійно в русі, в постійному розриві часу, швидкості, пріоритетів, адже вирішення юридичних питань, що стосуються прав людини, захисту майна, здоров’я, вирішення якихось трудових чи соціальних проблем потребують багато часу та зусиль. Та у Святослава Піскуна для всіх знайдеться відповідь, увага, час – і саме через це він заслужив велику повагу у народу.

Що ж, ми впевнені що Святослав Піскун принесе велику користь Україні, а Ірина Венедіктова таким своїм рішення не тільки здобула важливого радника – а найперше зробила крок у розвитку прокуратури та вирішенню проблем українців. 

Теги: Святослав Михайлович Піскун,Святослав Піскун,Піскун прокуратура ,Ірина Венедіктова,Генеральний прокурор України,Генеральна прокуратура України
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео