«Інквізиція Олега Чеславського і його ФЕЙКове королівство». Частина 1: «Король проти Тамплієрів і прокажених»

«Інквізиція Олега Чеславського і його ФЕЙКове королівство». Частина 1: «Король проти Тамплієрів і прокажених»
155548 ПЕРЕГЛЯДІВ

За крайнє десятиліття в Україні стрімко і масштабно розвинулись інтернет медіа. Вони заполонили сторінки браузерів наших комп’ютерів, планшетів, телефонів, і т.д.,  мимоволі стали невід’ємною і буденною складовою нашого життя. Та, звісно, кожен з нас розуміє, що велика частка інформаційної «їжі» якою нас напихають є брехнею, фейками, нічим іншим як обманом заради корисливих цілей певних осіб. Давно жахливою закономірністю стало те, що велика кількість людей перетворили поширення інформації у масштабний, кривавий бізнес. Так, ми можемо спостерігати як заради наживи створюються і процвітають цілі медіа імперії із знищення людських життів і навіть пропагування розколу держави…

Жахливо констатувати, та наразі вже напевне й не злічити тієї колосальної кількості бізнесменів по знищенню людей, але ніщо не мішає викривати найжорстокіших, найкровожерливіших, найнахабніших і найцинічніших із них. Так, чи не на перше місце, на «трон смерті» слід поставити  відомого короля фейків – Олега Чеславського. Адже даний персонаж давно вже вийшов за межі звичайного медіа брехуна і створив безжальне і вбивче ФЕЙКове королівство. Основним плацдармом, полем страти «винних» є його  сайт із символічною назвою «FAKEOFF». Здебільшого,  саме через нього можна прослідкувати як Олег Чеславський одіває на себе корону короля-інквізитора і стинає голови людей які потрапили у його немилість. Скоріш за все через любов до історії він асоціює себе із найвищим монархом, що дуже добре прослідковується у його діяльності. До речі, він являється автором багатьох публікацій саме на історичну тематику, крім того - щодо авторства левової частки із них є конструктивні претензії. Адже часто знаходяться справжні автори, що  надаючи докази звинувачують його у крадіжках їх матеріалу.

Спостерігаючи як він через свій сайт «FAKEOFF»  створює і поширює брехню з метою шантажу і вимагання коштів за її очищення мимоволі можна провести паралель із 12-13 століттями, часами правління  французького короля Філіпа IV Красивого.  Саме цей король став чи не найвидатнішим поширювачем брехні заради власних корисливих цілей. Так, він через владу і гроші вступив у відкритий конфлікт і з церквою, зокрема і з Папою Боніфацієм VIII якого згодом полонив та приклав руки до його смерті. Та головним чим запам’ятався Філіп IV було знищення Ордену Тамплієрів і Ордену Святого Лазаря(прокажених). Він спочатку провів наймасштабнішу в той час  фейкову інформаційну кампанію , що згодом дала йому можливість заарештувати і спалити заживо на вогні всіх церковних орденоносців. Він видумав, поширив  інформацію і згодом звинуватив Ордени у єресі, що розв’язало руки інквізиції щодо їх страти.  Ця інформаційна війна що привела до знищення орденів Тамплієрів і прокажених дала можливість королю Філіпу IV заволодіти всіма їх багатствами. Крім того, щоб ці ордени лицарів не повстали він провів інформаційну кампанію  і посадив у крісло Папи свого намісника Климента V, який офіційно розформував орден під час В'єнського собору

Як бачимо король Філіп IV заради влади і грошей знищив абсолютно чесних людей – це ж саме в наш час  робить  і  «король» Олег Чеславський. На своїх інформаційних платформах  він виступає в ролі інквізитора-короля, який знаходить сучасних «тамплієрів» придумує про них «єресь»(брехню в даному випадку) і заради збагачення піддає їх «спаленню живцем». Цей кровожерний монарх всіма силами старається із здорових людей зробити прокажених. Своїми діями він нічим не кращий за інквізиторів, які не розібравшись чи людина дійсно хвора оголошували їх нечистими та ізолювали їх від суспільства при тому наносячи тавро злочинців. Як бачимо – один в один все співпадає із діями Олега Чеславського, який також стабільно без доказів (окрім своїх фейкових) таврує людей надаючи їм статуси злочинців.

На своїх сайтах він часто створює і поширює інформацію,  що містить неправдивий і некоректний матеріал, який принижує людську гідність – та що не зробиш заради грошей. Та на знищеннях  людських життів він не зупиняється і вдівши свою «корону» часто проводить жалюгідні і криваві кампанії щодо розбрату нашого народу. Так, на заказ одних політичних сил займається «вбивством» інших. До речі, він разом із братом Борисом Чеславським від початку виборчої кампанії прийняли сторону Петра Порошенка та не розбираючись де правда і яке бажання народу масштабно займались поділом країни на своїх і чужих… Так, саме вони взявши «мечі» в руки підбурювали українців до внутрішньодержавної боротьби, яка не виключаючи за їх мотивами  мала перерости в кровопролиття!  

Важливо підкреслити, що у «короля» Чеславського із королем Філіпом IV є ще ряд схожих, і нажаль, не приємних рис. Вони обоє – любителі насолоджуватись спиртним до упаду, також:  як один  так і інший, попри дружин  часто ділили ліжко із неповнолітніми дівчатками. Та , якщо у 12-13 столітті це не було чимось надзвичайно жахливим, то в наш час «король» Чеславський реально думає що він великий монарх і йому все дозволено, адже, виходить, що не боїться покарання від правоохоронних органів!

Підводячи підсумок «Частини 1» у масштабному розслідуванні злодіянь Олега Чеславського  хочеться нагадати і підкреслити: «королі не вічні, зате слава про них передається поколіннями!…». Тож, як ми вже зрозуміли:  Філіп IV залишив жирний історичний слід брехуна заради наживи, і, нажаль, наш сучасник Олег Чеславський, хоч і не є справжнім монархом, та все ж має намір відзначитись аж ніяк не менше     

 Далі буде

Теги: Олег Чеславський,Олег Чеславський сайт,Олег Чеславський фейк,FAKEOFF,медіа ,Укрмедіа Чеславский,фейк
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео