Ескорт-політика...

Ескорт-політика...
184694 ПЕРЕГЛЯДІВ

Подивився, як тупо і прикро розірвали у суді bigus.info. Подільським райсудом розірвали! Навіть не Печерським, для того спеціально створеним! І все очікував, коли ж докинуть колеги із колежанками, на “лопаті” гвинтоклила медійного, чогось гидкого, документально-історичного. Ну так, дємбєльським акордом. Щоб медом Ігорю Олеговичу Гладковському рішення суду на душу не лягало. Щоб “ароматом” від того рішення його разом із “судом” накрило. Хоча б так, як Дарницький район Києва, коли вітер південний. Але ж не сталося цього… 

Бо інформація, якою оперували журналісти, не була розслідуванням в чистому вигляді. Була та інформація зливом з сумнівних джерел. Була в ній і правда. Але не докопувались журналісти до її джерела. Причин щедрості гонорарів не зрозуміли. Чомусь не підняли вони (через порядність, підозрюю) питання: а звідки ж “джерело” володіє аж такою інформацієюНаприклад: на якій підставі, і ким саме, було добуто копії листування між пацанами на посадах про бабло безмежнеХто цей “видобуток” санкціонувавА варто було б докопати це до кінця. І час на це був.

 Бо сяє вже майбутнє холодним світанком. І сонечком морозним проглядають дві статті Кримінального кодексу України. Цілих дві на братську, за кількістю “похованих”, журналістську могилу bigus info.

Першою є ст.: 359 (незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації), частина 3 — там де групою, за попередньою змовою, заподіявши “істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам чи інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам окремих юридичних осіб”. Тут у нас по десять років, як з куща, на душу населення.

 А щоб не відпетляли — довантажать брудним доважком. Ним буде стаття 182 (порушення недоторканості приватного життя) частина 2 — там де принесено “істотну шкоду”. Тут скромніше обломиться — від трьох до п’яти. Є хороша новина — у нас не плюсують покарання. У нас більший строк поглинає менший. Тому більше десяти не дадуть. А якщо “вилизати дупу” Гладковському-молодшому покаянням щирим, да з лави підсудних, — легко до трьох років “пробачать”. Зголошення ж готовності повторити таке “покаяння” на біс Гладковському-старшому, заслуговує на “умовно” або з “відтермінуванням”.

"Але журналісти, пішли “шляхом героя”. Вони продовжили розповіді про ще невідомі “переписки Гладковського” та іншу брутальну несправедливість.

 Шлях героя

 Колись був для “героїв” прайс у судах: 1 рік/5000$. Зараз кошторис більший. Мінімалка за перенесення слухання може 1-1,5 тисячи у “мертвих американських президентах” сягнути. Це як для свого, по-бідному, і з розумінням важкої фінансово-карантинної ситуації. Але із журналістами точно не торгуватимуться. Та й пацанчікі, що підписали журналістів на цей “блудняк”, дуже жадібні. Вони навіть посадами відкрито торгують. А судячи із прес-конференції президента Зеленського, "він якщо і не в долі, то в темі

 І гірко мені від того, що тепер, не працюючи на bigus.info і... маючи імідж запеклого порохобота, вимушений підказувати й направляти на джерела вбивчої інформації. Відкриті джерела.

 Тож, де шукати корупцію солодкуДе джерело бабла безмежногоДе щастя бєспрєдєла непідсудногоПерелік запитань можна продовжити.

 Про що нам говорять відкрито

А говорять нам, наприклад, про “бойову” броньовану машину (далі: ББМ) “Козак”. Ну і що? — хтось запитає. А те, що про неї: ЗМІ говорять, інтернет пише, а посадовці аж оргазмічно стогнуть, — відповім я. І стогін цей медійний — перша ознака корупції. Проста перевірка це доводить.

По-перше, броньовичок за ціною у 9-10 мільйонів гривень за штуку — це, як для жебрацького бюджету Міноборони, якось, ну дуже по-богатому. По-другеББМ “Козак” навіть не збирають в Україні. В Україні відбувається так звана великоагрегатна, або «крупновузлова» зборка. Тобто, до України з Італії надходить “конструктор для дорослих хлопчиків”. Тут “хлопчики” його складають у щось вагою до 15 тонн. Далі це продають військам, згідно з контрактом, як “вітчізняну розробку”. У військах це “ноу-хау” ставлять на стоянку. Бо використовувати 15 тонн на чотирьох колесах там, де 13 тонн буксують на гусеницях, ніхто не буде. Втратиш і техніку, і солдат.

Вам мало пісень цих? Є ще!

Автомашина Iveco Eurocargo, яку взято як базу, ніколи не розроблялася як військова. Це міська вантажівка, що через формулу 4х4 гарно почувається на вкритому льодом або мокрому асфальті. Все. На цьому її “позашляховість” закінчується. Про вартість у 9-10 мільйонів гривень — промовчимо. На вторинному ринку такий Iveco коштує до 4 тисяч доларів. Новий, визнаємо, до 40 тисяч. Але і тут, навіть за спекулятивним курсом, не добираємо до дев‘яти мільйонів гривень. Тобто, переробка цивільної машини на броньовик коштує десь утричі більше, ніж купівля в Україні нової і вже розтаможеної Iveco Eurocargo.

Шикарно живемо! Показувати ще, де корупцію шукати? Чи далі самі? Тут навіть Печерський “суд” Києва нікого не відмаже! Тут не базікання телефонне з смс, походження невідомого. Тут математика — мова Всесвіту та папери контрактні, які не горять.

Але, якщо “далі самі” і до переможного кінця, то попереджаю — можна сильно посваритися не лише з Олегом Володимировичем Гладковським та сином його Ігорем. Тут можна особисто образити найближче оточення самого Дмитра Олександровича Разумкова! І це щонайменше!

Тобто, образити родину, яку деякі наклепники, пов‘язують із напівкримінальним бізнесом … Зазвичай, така образа невимушено і швидко може наздогнати ударом чимось важким по голові на вулиці. Потенційний вбивця — кожен другий клієнт ломбардів. Далі поліція закриє кого треба. Потім ще буде: похорон, співчуття від президента, вулиця “імені” — ну, ми ж в курсі.

Юрій Колесников

Теги: Гладковсьий, журналистское расследование,Бігус,Дарницький район Києва

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео