Честь, Гідність, Білорусь

Честь, Гідність, Білорусь
35846 ПЕРЕГЛЯДІВ

Як заявили провідні ЗМІ, чинний президент Білорусі заявив 6 серпня про те, що проти маленької і гордої республіки «хтось» розв’язав гібридну війну.

Тоді «бацька» зазначив: багатьох провокаторів вдалося затримати «тільки завдяки пильності пересічних громадян», всі затримані на сьогодні є громадянами Росії.

Але було б дивним побачити іншу риторику білоруського лідера, якби він при цьому на нараді щодо забезпечення безпеки виборчої кампанії, не уточнив: «Чесно зізнаюся, і, напевно, ви мені нового не скажете: ми не знаємо, на що вони здатні. Ми навіть не знаємо, хто вони. Чи це американці з натівцями, чи з України нас хтось підганяє, чи нас східні брати так сильно “люблять” – ми навіть не знаємо. Йде гібридна війна проти Білорусі, і ми повинні чекати капостей з будь-якого боку. Що ми, до речі, і робимо».

Лукавить Лукашенко. Адже все так просто…

Згадаємо, що 29 липня владою Білорусі було оприлюднено інформацію про затримання 33 бойовиків з російської ПВК «Вагнер».

Виправдання з боку РФ прозвучали до болю банально, мовляв, «помилочка вийшла». Але тут, як то кажуть, «розумному – досить». «Легитимний» президент Білорусі при цьому намагається натякати, що в кричущій ситуації можуть бути винні не громадяни РФ, спіймані зі зброєю і на території іншої країни, а міфічні «натівці», чи російський Правий Сектор… Ах да, останніх ні в РФ, ні в Білорусі ще немає . Чи все-таки є?

Лукашенко вже не потрібен Кремлю. Хоча б тому, що він уже зумів переграти Путіна. Років так на 10 – з 2010 і по сьогодні. І в Кремлі таких програшів не прощають… Але і змінити «бацьку» на Московії поки не виходить… Нічого нового, правда.

І будь-яке з обтічних формулювань, що стосуються гібридної війни, так чи інакше, пройде без слів.

Знову цитуючи Лукашенка, можливо, вже колишнього, відзначимо що «ця брехня про Стамбул, про Венесуелу, про Африку і Лівію! Це все брехня! Ці люди – вони дали свідчення – були спрямовані спеціально у Білорусь. Команда була «чекати»…

І що, невже цілий президент не наважиться назвати речі власними іменами? І невже так важко чітко озвучити місце, звідки до Білорусі прибули «вагнерівці»? А питання «навіщо?» – ще актуально?

Так, але при чому тут Україна? Або та ж Європа з Америкою?

Ах так… Вибори без вибору … І – вже другий день боротьби, на яку вийшла вся країна … І новий термін: «лукашисти».

В оголошений офіційно результат сам «Саша – 3%» – то хоч вірить?

А ось народ, який він впевнено вважав «своїм», – ні.

Ворогів можна призначати. І звинуватити кого завгодно, адже майже весь народ Білорусі все одно ані звинуватити, ані запроторити до буцегарні, ані розчавити «автозаками», ані розстріляти – не вийде. В Україні, наприклад, про це добре знають.

Складно знайти чорну кішку в темній кімнаті, якщо там її немає.

Тепер і білоруси дуже добре знають, як і чому в Україні трапився Майдан. Та розуміють, чому ми вийшли на барикади відстоювати свою думку, честь і людську гідність. То була Революція Гідності – Гідності – в першу чергу! І після цього ми моментально перетворилися на бандерівців…

Тепер – розуміють. Тепер, можливо, і хтось із росіян спробує вийти із зони свого комфорту…

Перші жертви протистояння між народом і «його» владою…

Схиляємо голови… Дай Боже усім залишитися живими!

Час не повернути назад. Будь-який природний, натуральний процес – чи то в політичній, чи то в соціальній сфері – завжди переможе штучне і нежиттєздатне. Так ніжний весняний паросток попри все ламає асфальт, прямуючи до сонця.

Ми змінюємося. Ми стаємо сильні в своїх прагненнях.

Білорусь уже стала іншою.

І це – назавжди.

Тримайцеся, браття! Украіна з вамі!

Андрій Галат,

ВО керівника Інформаційно-аналітичного центру Національної безпеки України

ФОТО: https://www.tut.by/

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео