Столичного копа-мажора, устроившего разборки на дороге, выгнали из полиции

Столичного копа-мажора, устроившего разборки на дороге, выгнали из полиции
18752 ПЕРЕГЛЯДІВ

Полицейского Александра Быстрова, который с баллончиком и пистолетом во время конфликта на дороге напал на супружескую пару в центре Киева, уволили с работы. Об этом пишет Bihus.Info.

Инцидент произошел 4 июля. Тогда Быстров нарушил ПДД — ехал по полосе общественного транспорта — и поэтому был остановлен патрульными. Пассажир авто, которое проезжали мимо, снимал этот момент на видео, активно комментируя. Последнее, вероятно, не понравилось нарушителю. Он догнал машину, устроил конфликт, из запрещенного газового баллончика забрызгал пассажира и девушку-водителя, угрожал пистолетом и демонстрировал служебное удостоверение.

После нападения пострадавшие — известные блогеры Андрей Трушковский и его жена Сабина Мусина, написали заявление в полицию. Нацполиция начала служебное расследование за нарушение служебной дисциплины. Результатом расследования стало освобождение от Быстрова от должности в Нацполиции, где он работал с 2015 года (с марта 2020 перевелся в департамент стратегических расследований).

Отмечается, что в момент нападения Быстров был за рулем Infiniti Q50, которая принадлежит его маме и отсутствует в декларации.

На сайтах по продаже авто аналогичная машина стоит от 600 тыс. гривен. Также в декларации экс-правоохранителя отсутствует второй автомобиль Infiniti, на которой Быстров был замечен весной. На обоих машинах зафиксированы номерные знаки, которые отсутствуют в любых официальный базах и реестрах. В своих объяснениях руководству по инциденту Быстров заявил, что просил у матери машину на несколько часов для решения собственных дел, а почему на ней «фейковые» номера — не знает.

Мать Быстрова также отказалась отвечать на этот вопрос. Кроме освобождения, Быстрову потенциально грозит лишение свободы. Нападение уже бывшего полицейского в центре Киева расследует ГБР по факту «хулиганство».

368.media

Теги: Александр Быстров,полицейский Александр Быстров,Нацполиция ,фейковые номера,Нападение ,Infiniti Q50, ПДД
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео