Дніпропетровська філармонія розпочала новий концертний сезон

Дніпропетровська філармонія розпочала новий концертний сезон
26617 ПЕРЕГЛЯДІВ

3 вересня Дніпропетровська філармонія імені Л.Б.Когана відкрила двері у новий концертний сезон, який буде сповнений новими естрадними, джазовими та класичними програмами.
Філармонія являє собою неперевершений союз з академічного симфонічного оркестру, професійного джазового оркестру, солістів, лауреатів багатьох вокальних конкурсів, танцювальної шоу-студії та безлічі людей, які працюють над втіленням найсміливіших ідей на наших сценах.

 


Якщо з симфонічним концертом все зрозуміло - 80 класичних музикантів (група дерев'яних духових, група мідних духових, група ударних, група клавішних/щипкових, група струнних), які виконують відомі класичні твори під керуванням диригента, то з естрадними виставами виникає деяке непорозуміння, що ж це таке.

 Філармонія налічує більше ніж 30 естрадних вистав, які будуть до вподоби найвибагливішій публіці. В нас є: романтичні музичні вистави, біографічні, джазові, історичні, за тематикою різних країн шоу програми тощо. Деякі музичні шоу виконуються у супроводі джазового оркестру, деякі - з використанням мінусівок. Але на всіх виставах, ви можете бути впевненими, що музиканти/артисти грають/співають наживо.
Окрім великих виконавчих форм в нас є практика невеликих музичних колективів, таких, наприклад, як: "Коган квартет" (класичний квартет), гурт"RiverLand" (квартет, який поєднує фольклорні мотиви з популярною музикою). 

       


Також ми пам'ятаємо, що в нас є маленькі глядачі, тому саме для них дві неділі присвячуємо дитячими концертами (симфонічна музика для дітей та джазова), щоб вони змалечку знали як звучать справжні музичні інструменти та проводили час з користю.


     Ми завжди прагнемо удосконалюватися та крокувати разом з вами, бо нам по дорозі!
Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео