Аркадій Кобринець: «Щоб наші з вами діти не калічились…». Депутат Ірпінської міської ради щоденно займається вирішенням проблем громади!

Аркадій Кобринець: «Щоб наші з вами діти не калічились…». Депутат Ірпінської міської ради щоденно займається вирішенням проблем громади!
18927 ПЕРЕГЛЯДІВ

В нашій державі на сьогоднішній день, нажаль, мало зустрінеш бізнесменів, а тим більше депутатів які присвячують свій час вирішенню проблем громад. Та все ж трапляються позитивні винятки із такого кричущо-сумного сьогодення. До таких людей перш за все можна віднести  депутата Ірпінської міської ради - Аркадія Володимировича Кобринця. Цей громадський діяч, активіст і підприємець на фоні колег явно виділяється численними добрими справами для народу. Адже він знає, що людям потрібні не пусті розмови про «місто комфортного життя» - а приведення в порядок дорожного покриття вулиць, ремонти в під‘їздах, соціальна допомога малозабезпеченим, і т. д. Саме тому його часто можна зустріти, приміром, на вулицях Бучі за спілкуванням з жителями громади.

Та як ми вже зазначали Аркадій Кобринець на відміну від чинної міської влади на чолі із Анатолієм Федорчуком крім спілкування виділяється тим, що за свої слова вміє відповідати. А тому, як правило – багато питань бере під особистий контроль та направляє відповідні заернення про надання персональна допомоги людям які до нього звертаються.  

Яскравий приклад його нетерпимості до проблем громади могли відчути мешканці вулиці Склозаводської в Бучі, які звернулись на рахунок дитячого майданчику що знаходиться в аварійному стані де вже не одна дитина отримала травми під час гри там.

Аркадій Кобринець, перш за все як хороший батько зрозумів людей і миттєво відреагував на запит з ремонту майданчику для безпеки найціннішого що в нас є – наших дітей. На майданчик завезений пісок, зроблені потрібні технічні заміри і проведені ремонтні роботи.

Дітвора нарешті отримала оновлений майданчик де зможе весело проводити дозвілля, а батьки – такий довгоочікуваний спокій від можливості безпечного перебування своїх дітей на ігровій ділянці.

Депутат Ірпінської міської ради Аркадій Кобринець щоденно займається вирішенням проблем громади! Але чому б це? – багато хто спекулюватиме із відповіддю на це питання… Та перш за все потрібно глянути на реальність сьогодення і відповідь буде перед очима! Перше – а кого із депутатів, підприємців зараз можна ще зустріти на вулицях Бучі за допомогою людям?! – Кобринця! А ще? – практично все! Друге – проблем в регіоні є чимало, а хто про них говорить і вирішує?! – Кобринець в перших рядах, а місцева влада хіба демонстративно озвучує відговорки. Третє і найважливіше – Аркадій Кобринець вміє слухати, а проблеми громади для нього болюча тема, тому старається докладати всіх сил по їх вирішенню!     

Всі не байдужі до позитивних змін можуть долучитись до телеграм каналу Віталія Кобринця, а також підписатись на сторінку у Фейсбук

Теги: Аркадий Кобринец, Аркадий Кобринец Буча, город Буча, депутат Ирпенского городского совета Аркадий Владимирович Кобринец, Аркадий Владимирович Кобринец, Общественный деятель и активист Аркадий Кобринец, Аркадий Кобринец предприниматель, Анатолий Федорчук, Варшавка, выезд Буча Киев, Ирпень Аркадий Кобринец, Аркадий Кобринец декларация, депутат БПП Аркадий Кобринец, биография Аркадий Кобринец Аркадій Кобринець, Аркадій Кобринець Буча, місто Буча, депутат Ірпінської міської ради Аркадій Володимирович Кобринець, Аркадій Володимирович Кобринець, Громадський діяч та активіст Аркадій Кобринець, Аркадій Кобринець підприємець, Анатолій Федорчук, виїзд Буча Київ, Ірпінь Аркадій Кобринець, Аркадій Кобринець декларація, депутат БПП Аркадій Кобринець, біографія Аркадій Кобринець
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео