Обіцяв містянам, а віддав родичам – як депутат Легеза розкрадає місцеві землі

Обіцяв містянам, а віддав родичам – як депутат Легеза розкрадає місцеві землі
18031 ПЕРЕГЛЯДІВ

Обіцяти краще життя, а взамін нічого не отримати – типова піар-кампанія для того, щоб заслужити народну довіру на майбутніх виборах, чим і скористався герой нашого сюжету

Обласний депутат та голова Жмеринської райдержадміністрації Легеза Олег В'ячеславович (на фото) донедавна присвоїв своїм “родичам” по 2 гектари землі на кожного, але чомусь уникає відвертих питань стосовно цього. 

У попередніх публікаціях йому публічно було задано запитання: ким йому приходиться ряд ocіб, які у Браїлові в 2019р. отримали землю, на що він відповів «це мої родичі!»

Служба безпеки України нещодавно завітала з перевіркою до маєтку Легези, але докази та документи не змогли зібрати

Провівши ресерч стосовно власників землі, представлаємо відповідний проект землеустрою: 

  1. Легеза Олександр В'ячеславович (брат) — 2 га; 
  2. Дахновський Ю.О.(тесть) - 2 га; 
  3. Дахновська Л.В. (теща) — 2 га; 
  4. Дахновська Н.Ю. (сестра його дружини) - 2 га; 
  5. Сергеєв О.Г. (житель Bінниці, проживає в мікрорайонні тещі) — 2 га; 
  6. Качур Н.В. (житель Вінниці, проживає по сусідству з Легезою) - 2 га; 
  7. Михайленко I.О. (с.Сальник)- 2 га. 

Останні мали спільний проект землеустрою з родиною Легези, тому не має жодного сумніву, що вони безумовно пов'язані дружніми стосунками з його родиною. Даний земельний масив знаходиться у м-ні Політвідділ: це було колись пасовисько, яке бере початок від саду Карпенка в сторону Барського шосе. 

Жителі Політвідділ, хто ж відібрав у Вас єдине пасовисько? Запитайте пана Легезу, як колишнього голову Жмеринської РДА, чому його родина тепер земляний магнат! 

Містяни та жителі селища, скаржаться на те, що не можуть отримати не те, що 2 га землі у Браїлові, а й 1 га. 

Зверніться до Легези, яке його родичі мали право відбирати землю у Браїлова. Запитайте Резедента чи він перевіряв у цих oсіб трудовий стаж, та як оцінював їх заслуги. Чи ставив такі самі перепони для отримання 2 га, як кожному простому браїлівчанину? 

Більше того, перед виборами у 2015р. Легеза обіцяв певній категорії браїлівчан, якщо оберуть його обласним депутатом, то він допоможе їм отримати по 2 га. Але після виборів вийшло усе навпаки, бо про людей він забув.

Зараз він знову обіцяє багатьом - тому обирайте його знову, щоб уже завтра була змога вкотре нарікати на погане життя та бездіяльність влади!

Зветаємося до СБУ, здійсніть повторний візит до пана Легези, там точно є що знайти цікавого

Шановний Олеже Вячеславовичу, чекаємо публічної та відвертої відповіді на поставленні питання!

Джерело: Браїлівський Кулак

Теги: Легеза Олександр В'ячеславович,депутат Легеза ,Легеза Олег В'ячеславович,Браїлов, земля
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео