8 років ув’язнення дезертиру та терористу: вирок суду за обвинувачення військової прокуратури

8 років ув’язнення дезертиру та терористу: вирок суду за обвинувачення військової прокуратури
22825 ПЕРЕГЛЯДІВ

   10.09.2020 суд заочно засудив військовослужбовця ЗС України за контрактом за дезертирство та подальшу участь у терористичній організації.

   Державним обвинувачем – військовою прокуратурою Полтавського гарнізону Центрального регіону України доведено у суді, що наприкінці 2014 року солдат ЗСУ, військовослужбовець військової служби за контрактом однієї з військових частин не з’явився вчасно із звільнення на службу та виїхав за межі державного кордону на територію Російської Федерації.

   В подальшому, у вересні 2015 року, вказана особа прибула на територію Луганської області, вступила до лав терористичної організації «ЛНР» та прийняла участь у її діяльності. Встановлено, що упродовж вересня 2015 – лютого 2016 років, дезертир неодноразово хизувався на інтернет сторінках соціальних мереж у військовій формі одягу зразка незаконних збройних формувань терористичної організації «ЛНР», зі зброєю та боєприпасами, на фоні символіки Російської Федерації та псевдореспубліки «ЛНР», а також своєю приналежністю до одного з незаконних збройних формувань терористичної організації «ЛНР», а саме – так званого «Луганского округа донских казаков Всевеликого Войска Донского». Перебування зрадника було зафіксоване поблизу населених пунктів: Шимшинівка, Первомайськ, Березівське, Алмазна, Кам’яний Пласт, Петрово-Красносілля Луганської області.

   Стороною обвинувачення доведено, що він брав участь у бойових зіткненнях та інших диверсійних заходах членів терористичної організації «ЛНР», спрямованих проти військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових і правоохоронних формувань України, а також її мирного населення.

   Київський районний суд м. Полтави повністю погодився з доказами, наданими військовою прокуратурою та визнав фігуранта винним за ч. 1 ст. 408, ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України.
 
   Вироком суду за дезертирство та участь у терористичній організації обвинуваченому призначено покарання у виді 8 років позбавлення волі.

Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

Теги: Військова Прокуратура,військова прокуратура Полтавського гарнізону,вирок суду,зрадник,дезертир,ЛНР,незаконні збройні формування,8 років позбавлення волі

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео