Сенькина команда

Сенькина команда
19910 ПЕРЕГЛЯДІВ

Когда Сенкевич стал мэром, Николаева в 2015 только ленивый не говорил, что он получил победу в соцсетях и чуть ли не создал прецедент, а еще, что он одиночка и ему крайне необходима команда. С командой тогда у него не вышло ни по партийной линии, ни по административной.

 

Местная Самопомощь раскололась и доставляла больше проблем, чем оппозиция, да и львовский мусор значительно добавил негатива.Отдельные личности, пришедшие с его подачи, несли исключительно имиджевые потери для мэра. Стал тогда Сенкевич работать с тем, что было, что ему навязали или выторговали за лояльность и маломальский конструктив.

 

В нынешнем выборном сезоне мода на команды. Каждый кандидат выставляет их напоказ, если, конечно, есть что показывать. Казалось бы, наученный на собственном опыте, Сенкевич должен тщательно подходить к этой составляющей, но нет. В его команде чьи угодно, только не его люди, за исключением нескольких.

 

И ладно, если бы они несли позитив и добавляли баллов команде в целом, а так почти каждый – слабое звено, которому так и хочется сказать: «Прощайте!»

Александр Береза

 

Тут и смешной куда-то бегущий и одновременно размышляющий о смысле жизни, справедливости и прочих высоких материях Александр Береза, которого принято называть человеком Александра Жолобецкого, и другой глава райадминистрации, неспособный даже в собственном туалете порядок навести, Виктор Дмитрук – человек Козыря.

 

Виктор Дмитрук

 

Примечательно, что Дмитрук сменил на посту главы администрации Заводского района Вячеслава Карцева, а в уже в далеком 2010 был заместителем Совета областной организации партии «Справедливость» Сергея Карцева и конференцией выдвигался вторым в списке после Карцева кандидатом от этой партии по многомандатному избирательному округу на выборы депутатов областного совета. Есть в команде и масса известных и не очень зашкварившихся депутатов и клерков Федор Панченко, Алексей Лепишев, Мктрыч Мктрчан, Александр Рябенко, Егор Бедаков, препод-взяточник из могиляни Виктор Погромский, журналист, а значит продажный, Андрей Прокопенко и даже зэк Денис Барашковский. Каждый по отдельности и вместе взятые они тянут команду вниз.

 

А наставника «Нико-Баскет» Валентина Берестнева, видимо, взяли, чтоб тот на опыте формировал командный дух и им можно было полноправно называться командой.

 

Теги: Николаев,Александр Сенкевич,Виктор Дмитрук,Александр Жолобецкий,Вячеслав Карцев,Денис Барашковский,Федор Панченко,Алексей Лепишев,За Справедливость

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео