Генпрокурор Ірина Венедіктова зустрілась з представниками Нацради реформ та бізнес-асоціацій

Генпрокурор Ірина Венедіктова зустрілась з представниками Нацради реформ та бізнес-асоціацій
17108 ПЕРЕГЛЯДІВ

У четвер, 10 вересня 2020 року, Генеральний прокурор Ірина Венедіктова зустрілася з представниками Національної Ради реформ та делегацією представників бізнес-асоціацій.

Участь у заході взяли, зокрема, Голова Виконавчого комітету Національної Ради реформ Міхеіл Саакашвілі, Виконавчий директор Офісу простих рішень і результатів Марія Барабаш, Бізнес-омбудсмен Марчін Свєнчіцький, представники ключових бізнес-асоціацій, а також заступники Генерального прокурора Олексій Симоненко та Ігор Мустеца, керівник профільного департаменту Олексій Бонюк.

«Рейдерство, тиск на бізнес з боку правоохоронців під час гучних обшуків, які б’ють по репутації компаній – ми почали системно боротися з цими явищами. Налагоджений механізм оперативного обміну інформацією щодо таких кейсів з інвест-середовищем, щоб адекватно реагувати на будь-які невмотивовані слідчі чи процесуальні дії. В усіх таких справах прокуратура тільки на стороні закону та порядку»,- заявила Генеральний прокурор.

Голова Виконавчого комітету Національної Ради реформ Міхеіл Саакашвілі схвалив створення у Офісі Генерального прокурора спеціалізованого Департаменту кримінально-правової політики та захисту інвестицій та висловив вдячність за новий рівень співпраці у сфері захисту законних інтересів бізнесу.

За два місяці роботи Департаменту було проведено 20 робочих зустрічей з представниками бізнес-асоціацій та встановлено галузевий контроль у 55 кримінальних провадженнях.

«Вперше ми зустрілися з представниками бізнесу три місяці тому. На сьогодні, ми вже маємо три успішні кейси, де нам вдалося зупинити тиск та неправомірні дії щодо конкретних підприємств. Працюємо далі», - зауважила Генпрокурор.

У ході зустрічі сторони обговорили кроки для підвищення довіри бізнесу до правових механізмів захисту від злочинних посягань. Зокрема, запровадження стандартів діяльності прокурорів у кримінальних провадженнях щодо суб’єктів господарювання задля запобігання «замовним» кримінальним провадженням, рейдерству, незаконному втручанню та тиску на бізнес.

«Ми не можемо собі дозволити говорити гаслами, ми повинні розбиратися у кожній конкретній справі. Також потрібні зміни до законодавства, які допоможуть нам зробити цю роботу ефективнішою. Ми - не мрійники. Змінити інвестиційний клімат в Україні самотужки неможливо. Тому давайте працювати синергійно», - резюмувала Ірина Венедіктова.

Генпрокурор Ірина Венедіктова зустрілась з представниками Нацради реформ та бізнес-асоціацій

gp.gov.ua

Теги: Ірина Венедіктова,Генпрокурор ,Нацрада реформ,Міхеіл Саакашвілі,Офіс Генерального прокурора
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео