Ворог держави – пасивність народу

Ворог держави – пасивність народу
27730 ПЕРЕГЛЯДІВ

Одна із серйозних перешкод до успіху і щастя – це пасивність. Байдужі люди згодні змиритися з будь-якою ситуацією, і думають, що посприяти змінам не в їх силах, тому просто відходять у тінь байдужості. Активні люди, до таких можна віднести волонтерів, постійно шукають можливість до змін, висловлюють свою думку, допомагають іншим. Можна взяти на себе відповідальність, а можна увімкнути задню і удати, ніби нічого не відбувається. Ці крайності залежать від сформованої позиції ще з дитинства. Тому комусь ближчий дух боротьби й пізнання, а інші обирають нейтралітет та не беруть участі у розв'язанні держаних питань своєї країни. Цікаво те, що у великому місті є дві крайності: перша – спекуляція на байдужості. Наприклад, група шахраїв бере до себе на роботу нещасних людей, які мають просити милостиню. Таким чином, не байдужі люди стають спонсорами спекулянтів; друга – це повна байдужість до безхатченків та людей з обмеженими можливостями. Пасивність – це наш реальний шанс втратити соціальний зв’язок.

Безвідповідальність українського народу дає змогу корупції розвиватися, а економічному розвалу прискорювати процес. Якщо ми не будемо звертати на ці нагальні проблеми уваги, то вони не будуть каратися, а головне, звикнуть до замовчування. Усім відома причина падіння економіки, яку спричинила корупція: приватизація підприємств з метою їхнього розкрадання або продаж іноземним конкурентам, що абсолютно ніяк не грає на руку Україні. Багато років влада та олігархи говорять про те, що ефективним може бути тільки приватний власник. А тому все, що знаходиться в державній власності слід продати. Але ми усвідомлюємо, що ефективними можуть бути не тільки приватні власники, бо серед них є непрофесіонали та бездарі. Навіть втрата Криму на державно-політичному рівні є наслідком халатності та байдужості. Він виявився потрібним і мешканцям Москви, Пітера, Твері та Камчатки. Усім, хто в житті там не був і не збирається їхати. Проте, усі вони усвідомлюють, що він потрібен Росії, тому підтримують. Натомість Україні він здався не потрібним, ми віддали свою землю майже одразу аби наші хлопці не гинули. Українці усвідомлюють це, але більшість нічого не роблять, щоб вибратися із павутиння неправди в яку так наполегливо нас обмотують олігархи та влада.

Власне статистика показує, що більшість українців вважають себе пасивними. Згідно з опитуваннями лише 8-10% говорять про себе, як про активно залучених громадян. Дещо вищий рівень залученості виявилося на Заході (12%), а найнижчий на Півдні (6%). Завдяки громадським об’єднанням для політиків стало завданням відзначати такі дати, як Дні захисника Вітчизни та української армії, а також річниць початку протестів та розстрілів на Майдані. Вищий рівень залученості до волонтерської діяльності виявився на Заході та Сході (по 18%), найменше на Півдні (10%). Тож бачимо, що до громадської діяльності залучених виявилося не багато. До опитування були залучені активісти, які вважають, що їхня діяльність на 49% допоможе у розв'язанні проблем. Вони назвали декілька способів вплинути на зміни: взаємодіяти зі ЗМІ, утворити громадські організації, звернення до світової спільноти та публічне обговорення нагальних проблем.Правдою треба зарядити мільйони мізків ще з дитинства. І нема значення чи хата з краю, чи в центрі. Головне, щоб ми були активними та одностайними, то «воріженьки» згинуть, «як роса на сонці».

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео