Глава ОП Андрій Єрмак в наш час є однією із найважливіших стратегічно-важливих фігур в державі. Йому важливий не просто мир – а мир із уникненням смертей українських воїнів

Глава ОП Андрій Єрмак в наш час є однією із найважливіших стратегічно-важливих фігур в державі. Йому важливий не просто мир – а мир із уникненням смертей українських воїнів
101834 ПЕРЕГЛЯДІВ

Відкриваючи стрічку новин українці практично щодня в ній натрапляють на Андрія Єрмака, про що це може свідчити? Думаємо не помилимось, якщо констатуємо: Глава Офісу Президента в наш час є однією із найважливіших стратегічно-важливих фігур в державі. За роки Незалежності Україна бачила чималу кількість політиків та чиновників різних рівнів, особлива увага завжди була прикута до очільників Адміністрацій (тепер Офіс) Президента, але жоден із попередніх Глав ОП (АП) не мав такої значимості в житті країни як Андрій Єрмак.

Хтось стверджуватиме, що це зумовлено війною з російським окупантом в перемовинах питання якого Єрмак відіграє чи не найважливішу роль, і частково буде правий, але це явно буде не точна, і не повна відповідь. Адже навіть в такій важливій місії можна бути непомітним, що буде рівнятись бездієвості, але як бачимо це не про Андрія Борисовича який день у день прикладає максимум зусиль щоб на території нашої славної України запанував мир! А найголовніше:не просто мир – а мир із уникненням смертей українських воїнів. Саме припинення війни є головною метою Президента Володимира Зеленського і Глави його офісу Андрія Єрмака, але, нажаль, досягнення цієї цілі цими людьми ніяк не вписується в плани їхніх політичних опонентів.

В результаті, ця ж стрічка новин яку ми читаємо щодня налічує критику дій пана Єрмака з боку цих же політичних опонентів, але будь відверті ця критика є безпідставною! Адже план за яким слідує Глава ОП дає українцям те чого всі так чекали вже давно: припинення вогню на лінії зіткнення, уникнення смертей наших славних воїнів, повернення полонених і наближення до миру шляхом переговорів за участю міжнародних партнерів. До речі, потрібно констатувати – Андрій Єрмак здобув колосальну підтримку як від народу, так і від міжнародних партнерів, а це вже є важливим доказом що все він робить правильно.

Андрій Єрмак ніколи не відзначався особливою публічністю, але це не заважало йому добиватись особистих, а тепер уже і загальнодержавних успіхів. Ще будучи радником Президентавиконував вкрай важливі завдання, серед яких варто відзначити участь у «Нормандській зустрічі» і повернення великої кількості українських полонених із тимчасово окупованих територій та РФ. За свої вміння відстоювати чітку і правильну позицію держави на міжнародному рівні його назвали головним переговорником нашого Президента. Зараз же Андрія Борисовича по-факту можна визнати найвірнішим соратником і надійним тилом Володимира Зеленського. Важливо відзначити, що очільник ОП завжди стриманий і не старається робити щось заради особистого піару. Він виконує життєво-важливі функції для держави. Своєю діяльністю Він чітко показав, що кар’єра чи власні інтереси йому не важливі, основна мета – це старанна праця на Президента і український народ.

Сам же Володимир Олександрович в Його особі отримав великого стратега, який неухильно виконує найскладніші завдання. Всі давно вже зрозуміли, що наш Глава рішуче налаштований провести позитивні зміни в країні, що й уже відбуваються, Єрмак же став важливим компонентом для досягнення цієї цілі. Першочерговою метою Гаранта є завершення бойових дій на Сході держави. І чесно говорячи із всього оточення Президента мало хто хотів наважитись узяти на себе цю місію. Та розуміючи це і важливість справи Андрій Єрмак взяв на себе ці функції, тим же ставши колосальною опорою нашому Головнокомандувачеві. І що важливо, крок за кроком Він іде до досягнення покладеної на нього місії по досягненню миру, тим же доводить свою вірність і щирість по відношенню до Володимира Зеленського і українського народу.

Теги: Глава ОП,ОП,Андрій Єрмак,Офіс Президента,Керівник Офісу Президента,АП, Володимир Зеленський
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео